🏡 astiro

🕵 Online 29 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

💥apartament 2+1+2 Ne Shitje Me Super çmim Okazion Ne Kompleks Te R

80,295 Euro

2+1 Bosh
Ambjenti
101.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
18/09/2020 10:33

💥shitet Apartament 3+1/blloku💥

280,000 Euro

3+1 Bosh
Ambjenti
240.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.86 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣shitet apartament ▪️apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 si dhe verande me nje siperfaqe prej 100m2.▪️ndodhet ne katin e trete tek pallati i lsi ne bllok.📌apartamenti organizohet n...
18/09/2020 17:39

👉🏻shtepi Ne Shitje Bashke Me Truall Me Nje Cmim Okazion 🏡

6,000,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
616.00 m2
Kati
1
6.71 Km
nga qendra
Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet shtepi me cmim okazion! 🏡📍shitet shtepi ne zonen e kamzesdhenbsp;👉🏻shtepia eshte ne gjende te mire, e kompletuar ka dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, dhe banjo.📎ndertesa e shte...
20/09/2020 00:01

Okazion. Super Ap 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E 21 Dhjetorit Prane Qendres

63,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje apartament ne shitje 1+1 prane rruges se kavajaes, ne rrugen e ndre mjeda te ish parku, pallat i pas viteve 2001 dhe pjesa e ashensorit eshte ne bisede e siper me banoret e pallatit per tu ...
19/09/2020 22:48

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 48,000 € Id: Opp+17593

48,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
6
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 1+1, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu, tek restorant fresku.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 80.4 m2.• kati i 6-të.• orientim veri-lindje.• disponon d...
19/09/2020 22:16

Shitet Apartament 1+1 Në Fresk

31,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
2
10.99 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 1+1 në rrugën e dajtit, fresk. zona është mjaft e qetë dhe të ofron fasilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 60 m2 dh...
19/09/2020 22:09

Ne Shitje Ap 3+1 Prane Shkolles Harry Fullz Prane St Trenit

78,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
4
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
19/09/2020 21:36

Okazion. Ne Shitje Ap 2+1 Ne Fillim Te Zones Se Kodres Se Diellit

99,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
5
2.05 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Ne apartament 2+1 ne shitje ne fillim te kodres se diellit ( prane big market )si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire dhe arredimi eshte kryer me arkitekt ...
19/09/2020 20:06

Okazionnn! Apartament 1+1 Me Hipoteke

60,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
6
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Shitet apartament 1+1 57.5 m2 kati i 6 i banimit te nje pallati 8 katesh. i perbere nga 1 sallon, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 banjo dhe ballkon. apartamenti ka orjentim lindje-perendim.apartament...
19/09/2020 19:55

👉🏻shtepi Ne Shitje Bashke Me Truall Me Nje Cmim Okazion 🏡

6,000,000 Leke

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
616.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(6.71 Km nga qendra)
Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet shtepi me cmim okazion! 🏡📍shitet shtepi ne zonen e kamzesdhenbsp;👉🏻shtepia eshte ne gjende te mire, e kompletuar ka dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, dhe banjo.📎ndertesa e shte...
20/09/2020 00:01

💥okazion/shitet Hyrje E Mobiluar Ne Menyre Bashkekohore/2+1💥

31,000 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
63.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
Durres | Golem/Shkembi Kavajes 📌shitet apartamenti!📎apartamenti ka nje siperfaqe prej 62.7 m2 i organizuar ne 2+1•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi (dhome cift dhe dhome femijesh)•korridor•ballkon•tualet📎apartamenti ...
19/09/2020 18:26

📌shitet Shtepi Ne Berat 🏠

6,500,000 Leke

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
126.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
Berati | Qendra 👉🏻shtepi private ne shitje 🏠📣shitet kati i dyte dhe papafingo i shtepise private i mobiluar.📎ka nje siperfaqe prej 126 m2.👉🏻shtepia private eshte e organizuar ne dy kate.💥kati ...
18/09/2020 14:41

⚜️okazion! Shitet Vile Dy Kateshe Me Nje Super çmim!⚜️

270,000 Euro

5+1 E Mobiluar
Ambjenti
265.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(3.04 Km nga qendra)
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣okazionshitet vile dy kateshe e mobiluardhenbsp;🏠📌vila ka nje siperfaqe ndertimi totale prej 263 m2 dhe siperfaqe trualli 265 m2.📎e organizuar ne dy kate ofron mjaft hapesire ku:✅kati i...
18/09/2020 15:16

💥okazion/shitet Hyrje E Mobiluar Ne Menyre Bashkekohore/2+1💥

31,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
5
12.29 Km
nga qendra
Durres | Golem/Shkembi Kavajes 📌shitet apartamenti!📎apartamenti ka nje siperfaqe prej 62.7 m2 i organizuar ne 2+1•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi (dhome cift dhe dhome femijesh)•korridor•ballkon•tualet📎apartamenti ...
19/09/2020 18:26

Shitet Apartament 1+1 Ne Vasil Shanto, Pjeserisht I Mobiluar | I Sapo

66,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
3
0.44 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apartament 1+1 ne vasil shanto, pjeserisht i mobiluar | i sapo lyer | ndricim natyral perfekt | mundesi investimi perfekte q2342 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dho...
19/09/2020 17:31

Shitet Apartament 1+1,ne Yzberisht .

56,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
6
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 81.4 m2, kati 6 , pallat i ri me ashensor . apartamenti shitet i mobiluar me hipoteke 56000 euro ( i diskutueshem ) nuk preferohen klientet qe duhet te marin...
19/09/2020 15:21

Shitet Gazonjere E Mobiluar Ne Misto Mame

25,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
28.00 m2
Kati
2
3.09 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet gazonjere (e mobiluar ) kati 2 , pallat i ri me ashensor. misto mame 25000 euro 0694431811 0699959841...
19/09/2020 15:15

Ne Shitje Ap 1+1 Ne Rrugen Ferit Xhajko Prane Restorant Durresit

59,000 Euro

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
5
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ne shitje apartament 1+1 ne rruhen ferit xhajko prane restorant durresitsi vendodhje• siperfaqe 53m2• kati 5 pallat • totalisht e rikonstruktuar• pjeserisht e kompletuar• 1 dhome gjumi• s...
19/09/2020 14:31

Super Ap 2+1+3 Tek Liqeni ( Kopshti Zologjik)

235,000 Euro

2+1 Pa Mobiluar
Ambjenti
210.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Super ap 2+1 me 3 tualete +verande me pamje fantastike dhe depo  qe ndodhet ne kat te fundit te nje pallati 5 katesh tek kopshti zologjik ( rrethrrotullimi ) tek pavarotti me super hapsira te bollshm...
18/09/2020 23:00

Shitet Apartament 2+1 , 2wc, 3 Ballkone . Adresa : Liqeni I Thate .

134,375 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
3
2.26 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik -ofrohet apartament per shitje 2+1 ,me dy tualete dhe dy ballkone -apartamenti ndodhet ne katin e trete banim me orientim lindje -ka nje siperfaqe totale prej 107.5 m2 , i organizuar ne nje korid...
19/09/2020 13:48

Apartament 2+1 Ne Shitje, Bllok

310,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
4
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar në zonën e bllokut. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqe  : 130 m2  organizimohet nga: • salloni i ndenjes • ambjen...
19/09/2020 13:03

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 62,000 € Id: Opp+17350

62,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1 në fresk, në rrugën e dajtit.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 116m2.• kati i 2 banim.• orientim perëndim.• me hipotek.apartamenti disponon:...
19/09/2020 12:30

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 50,000 € Id: Plus17191

50,000 Euro

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
5
9.74 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 1+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 82 m2• kati i 5 banim.• orientim veri.• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor...
19/09/2020 12:29

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 70,000 € Id: Plus17216

70,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
9.74 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit, mbrapa restorant freskut.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 97m2• sipërfaqja e garazhdit: 18 m2• kati i 4 banim....
19/09/2020 12:29

Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë. 88,000 € Id: Opp+17459

88,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
126.00 m2
Kati
3
2.78 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 2+1, në zonën e kinostudios.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 126 m2.• kati i 3.• orientim veri.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi...
19/09/2020 12:29

Shitet, Apartament 1+1, Ish Profarma, Tiranë. 58,000 € Id: Opp+1748

58,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
6
2.01 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 1+1 në zonën e ish profarmës, rruga nikollaq zoraqi, rezidenca brunes.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 57.93 m2.• kati i 6 banim.• orientim jug-perëndim.• d...
19/09/2020 12:29

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 50,000 € Id: Plus17239

50,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
3
9.74 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze ...
19/09/2020 12:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim