🏡 apartamento tirane 1+1

🕵 Online 5 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

170,000 Euro - Ap. I Cilesise Premium- 2+1+2wc +2ballk. (drejtoria Policise - M. Shyr

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apart. i cilesise premium 2+1+2wc +2 ballkone (tek drejtoria e policise – rr. m shyri) - interior designi eshte i kujdesur ne detaje, dhe i frymezuar nga punime te roberto cavalli. - planim...
24/11/2020 09:27

75,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Stadiumi Dinamo.

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
62.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.17 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament tek stadiumi dinamo.🔸apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te kompletuar.organizimi : 2+1 ,1 tualet, ballkon,bodrum.👉dhenbsp;siperfaqja : 62 m2 + 30 m2 bodrum.- kati : 3p...
24/11/2020 11:05

48,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Porcelan 48'000 Euro!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
6
2.72 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apartament ne shitje 2+1 ne porcelan 48'000 euro! ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ndertuar pas vitit 2000', pa ashensor ne zonen e porcelanit, fare prene "tv klan"-it. ka nje siperfaqe prej 76...
25/11/2020 23:37

49,000 Euro - Shitet Aprtament I Ri 2+1 Ne Rrugen Myslym Keta Tirane, Me Sipefaqe110

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
2.83 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Shitet aprtament i ri 2+1 ne rrugen myslym keta tirane, me sipefaqe totale 110 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi, nje koridor, nje tual...
25/11/2020 20:18

83,000 Euro - Shitet 1+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor, Rruga Mihal Gramen

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
2
1.57 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shtet 1+1 apartament, ne rrugen mihal grameno si vendodhje. apartament i vitit 2020, punime te nje cilesie shume te mire• siperfaqe 69.3m2,• kati 2 pallati ri me ashens• 1 dhome gjumi• sallon ...
25/11/2020 20:13

115,000 Euro - Shitet 2+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Rruga E Kosovarve P

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
5
1.47 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet 2+1 apartament, ne pallat te ri ne ashensor, rruga e kosovarve prane hotel dinastia si vendodhje.• siperfaqe 87m2• kati 5 pallat me ashens• 2 dhoma gjumi• pjeserisht i mobiluar• sallo...
25/11/2020 20:12

50,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Yzberishtit, Prane Kompleksit Cabe

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Id 4111198yzberisht, prane kompleksit cabej, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70m² (64 m²) me hipoteke, kati 5 me ashensor, apartamenti organizohet ne nje strukture te rregullt kuzhi...
25/11/2020 18:24

85,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Ne Rrugen Medar

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Id 4111197komuna e parisit, rruga medar shtylla, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 80 m² ne total, me hipoteke + 15 m² verand ne proces legalizimi, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon...
25/11/2020 17:58

51,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 66 M² 51.000 Euro (yzberisht)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
3
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 te pallatet cabej në yzberisht . apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 66 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me...
25/11/2020 17:56

48,000 Euro - Shitet Apartament 1+1

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
2
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Zona/rruga : yzberisht siperfaqje totale 78 m2 + veranda 19 m2 certifikate e rregullt pronesie rivlersimi i pasurise +siguracioni per 10vjet te paguara. cmimi 48000 euro /i pa diskutueshem ce...
25/11/2020 16:41

239,000 Euro - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

3+1 Bosh
Ambjenti
203.00 m2
Siperfaqa
11
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...
24/11/2020 20:45

45,000 Euro - Shtepi Ne Shitje

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2 i mobiluar kati 2 me hipotek yzberisht cmimi 45 000 euro i diskutushem. ...
25/11/2020 16:21

80,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E 21 Dhjetorit Prane Shkolles Sabau

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 412910321 dhjetori, afer shkolles sabaudin gabrani, shitet apartament 2+1, siperfaqe 75 m² (me hipoteke ), kati 2 nga toka(ndertim egzistues), i mobiluar ,i rikonstruktuar totalisht, tualet me dri...
25/11/2020 16:11

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Tek Kodrat E Diellit 1 Prane Kishes Eleonor Ne

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4221949kodra e diellit, perballe kishes eleonora, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne,siperfaqe 100 m², kati 3 me ashensor, 2 kondicioner, 1 tualet...
25/11/2020 15:57

60,000 Euro - Super Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Kodren E Diellit Prane Eleonor Ne T

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4111213kodra e diellit, afer njesise bashkiake nr. 13, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 56 m² me hipoteke, kati 2 me ashensor, tualet, apartament plot drite natyrale , koridor qe l...
25/11/2020 15:57

97,350 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Don Boskos Prane Kompleksit Fiori

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4121427don bosko, tek kompleksi fiori di bosko, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 88.5 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor , 2 tualete , ballkon,dhenbsp; i mo...
25/11/2020 15:56

55,000 Euro - Shitet Apartament Te Zona E Medreses Id-972

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
4
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament te zona e medreses id-972shitet apartament 1+1 te zona e medreses, tek rrugica adriatik kullolli. ka nje siperfaqe prej 57m2. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. apartamen...
25/11/2020 12:26

74,000 Euro - Okazion. Shitet 1+1 Apartament 1+1, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Zona E

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
1.87 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko ...
25/11/2020 12:04

65,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1, Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga Dritan Hoxha Shitet apartamenti 2+1, me siperfaqe  72.5m², fusha e aviacionitorganizohet ne sallonin e ndenjes + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet ballkon korridor.ndodhet ne katin 3 banim, pallat i ri me ashens...
25/11/2020 12:00

162,000 Euro - Shitet Apartamenti Ne Bllok

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
6
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartamenti ne zonen e bllokut prane viles enver. apartamenti ndodhet ne nga pallatet me te mira te zones. organizohet nga ambienti i ndenjes, nje dhome gjume, tualet, nje depo dhe ballkon. ap...
25/11/2020 11:54

260,000 Euro - Shitet Super-vile Ne Gjirin E Lalezit

Ambjenti
4+1 E Mobiluar
Siperfaqa
200.00 m2
Kati
3
Durres | Gjiri i Lalzit Ne shitje super-vile ne kompleksin lura, nje nga komplekset me te mira ne gjirin e lalezit. kompleksi lura ofron te gjitha fasilitet e nevojshme, ku mbizoteron qetesia dhe gjelberimi duke e bere nje o...
25/11/2020 11:53

250,000 Euro - Duplex Luksoz Ne Shitje!

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
164.00 m2
Kati
4
2.70 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet super duplex ne nje nga komplekset me luksoze te liqenit te thate te fz. dupleksi ka nje organizim:ne katin e pare ndodhet ambienti i ndenjes dhe ambienti i ngrenies, nje dhome gjumi me dalje n...
25/11/2020 11:53

300,000 Euro - Shitet Super-apartament 2+1, Rr. Elbasanit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
167.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Ne shitje super-apartament ne rrugen e elbasanit, me pamje nga pylli i parkut te liqenit artificial. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones, me punime shume cilesore dhe administr...
25/11/2020 11:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim