🏡 apartamente me kredi ne tirane

🕵 Online 12 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

230,000 Euro - Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
23/10/2020 09:58

64,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Prane Maternitetit Te Ri

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
5
1.82 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Prane maternitetit te ri, shitet apartament 2+1. kati i 5-te, i nje pallati 6 katesh ekzistues. siperfaqja e brendshme e banimit 76m. apartamenti eshte i rinovuar, dhe shitet me kendin e gatimit. (pa ...
23/10/2020 22:43

118,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Fortuzi Prane Hotel Comfort Ne Tir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
6
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121430rr. fortuzi, afer hotel comfort, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 112 m² me hipoteke, kati 6 me ashensor (jo i fundit), tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet i mob...
23/10/2020 22:08

72,000 Euro - Shitet: Apartament 2+1/ Rruga: Ali Visha

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
6
1.27 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet: apartament 2+1/ rruga: " ali visha" , pranë market albi--------------------------------▪︎apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m², pallat i ri, kati i vi- të banim. ▪︎përbëhet ng...
23/10/2020 21:51

69,000 Euro - Shitet: Apartament 1+1/ Rruga: Ali Visha" ,

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
6
1.27 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet: apartament 1+1/ rruga: " ali visha" , pranë market albi--------------------------------▪︎apartamenti ka një sipërfaqe prej 92 m², pallat i ri, kati i vi- të banim. ▪︎përbëhet ng...
23/10/2020 21:47

119,000 Euro - Shitet: Super Apartament 2+1/ Rruga: " Ali Visha

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
148.00 m2
Kati
2
1.27 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet: super apartament 2+1/ rruga: " ali visha" , pranë market albi-----------------------------------------------▪︎apartamenti ka një sipërfaqe prej 148 m², pallat i ri, kati i ii- të bani...
23/10/2020 19:44

72,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Asim Vokshi Kompleksi Panorama (i

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
13
1.14 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4111154rruga asim vokshi, kompleksi panorama, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe totale 79 m² ( 71 m²) me hipoteke, kati i 13 me ashensore, koridor, tualet, ballkon, orientim ...
23/10/2020 17:17

88,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apartament 2+1 te rruga e kavajesshitet apartament 2+1 me  nje siperfaqe prej 80m2,. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, si dhe ne zone shume te mire e cila disponon...
23/10/2020 17:14

168,000 Euro - New* 2+1+2wc (ose 3+1) Open Space - (komuna E Parisit) Design Unik, Me

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
130.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit - apartament unik i kuruar ne detaje , nje njen nga vendodhjet me te mira ne komunen e parisit, dhe me nje pamje te lire, ne gjelberim dhe nje pamje nga dajti fantastike! q2399- apartament me  hapsi...
23/10/2020 00:23

265,000 Euro - Shitet, Vilë,liqeni I Thatë

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
200.00 m2
Kati
2
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Vila ndodhet në zonën e liqenit të thatë, tek ullishtia..• informacion mbi vilën:• ndërtim 2 katësh• 200 m2 ndërtim• 350 m2 truall•hapsira të mëdha të shfrytëzueshme•pamje fant...
23/10/2020 16:39

120,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë 140,000 € Id: Pri1

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartamenti është i pozicionuar në zonen e komunes parisit •informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit112.8 m2• ndërtim i ri • kati 3 banim• lindje • me hipotekorganizim...
23/10/2020 16:38

169,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë 169,000 € Id: Pri+

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartamenti është i pozicionuar në zonen e komunës së parisit.• informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati 4 banim• sipërfaqja e apartamentit: 130 m2• orientim: jug-lindje• m...
23/10/2020 16:37

100,000 Euro - Super Okazion!!!shtet Apartament Te Shallvaret

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Super okazion!!!shtet apartament te shallvaretsuper okazion!!! shitet super apartament , vendodhja e të cilit është fare pranë qëndrës, te “shallvaret”dhenbsp; prane “la voglia” në një...
23/10/2020 16:35

130,000 Euro - Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Durres

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
165.00 m2
Kati
6
1.50 Km
nga qendra
Durres | Qender Shitet super apartament 3+1+2 ne durrestek porti ne durres shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe totaledhenbsp;165 m2dhenbsp;bashke me garazh me siperfaqedhenbsp;30 m2dhenbsp;me vendodhje perfekt...
23/10/2020 16:10

123,000 Euro - Apartament Luksoz 2+1 Per Shitje Tek Komuna E Parisit.

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
106.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.17 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Apartament luksoz 2+1 per shitje tek rruga bill klinton tek kodra e diellit. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapesire te bol...
22/10/2020 12:59

57,000 Euro - Apartamente Ne Shitje Te Bulevardi I Ri

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
3
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 1+1 te bulevardi i ri, rr jordan misja ...
23/10/2020 16:01

75,000 Euro - Apartamente Ne Shitje Te 21 Dhjetori

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
1
1.71 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 ursa 1 kati: 1 67.4m2 jug perendim lartesia e katit 3.50 m planimeti e rregullt 1 tualet ambjente te gjelberuara, lulishte zeizolim aspirim i dedikuar fasade e ventiluar. str...
23/10/2020 15:55

84,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Selvise Prane Gjimnazit Partizani

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
83.00 m2
Kati
4
27.25 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121465selvia, afer gjimnazit partizani, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 83 m² me dokumenta te rregullta nga firma (hipoteka del per 2 muaj), kati 4 me ashensor , tualete me aspir...
23/10/2020 15:43

67,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
6
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartament 2+1 ne astirne astir shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totaledhenbsp;90 m2. zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjithadhenbsp;fasilitetetdhenbsp;e nevojs...
23/10/2020 15:40

157,900 Euro - Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Komunen E Parisit Prane Ish Parkut Te Del

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
135.00 m2
Kati
10
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Id 4131097komuna e parisit, prane ish parkut te delegacioneve, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 135 m² (120 m² me hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjith...
23/10/2020 15:19

121,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Stadiumit Dinamo Prane Proper Piz

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
1.17 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Id 4129084stadiumi dinamo, afer proper pizza, shitet apartament 2+1 i rikonstruktuar, siperfaqe 97 m², kati 3 jo i fundit (pa ashensor), tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, or...
23/10/2020 15:19

135,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Frederik Shiroka Prane Supermarket

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
122.00 m2
Kati
5
1.00 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4221276rruga frederik shiroka, afer supermarket joena, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 122 m², me hipotek, e mobiluar, kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkon, garaz...
23/10/2020 15:19

113,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Rruga Don Bosko Prane Kompleksit Vizion Plus Tir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4121415rruga don bosko, prane kompleksit vizion plus, shitet apartament 2+1, pallat i ri, kati 4 me ashensor, 118,3 m2 total (108,7 m2 me hipoteke), i mobiluar, korridor shperndares per dhomat, nje...
23/10/2020 15:19

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim