🏡 apartament prane globe

🕵 Online 75 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

165,000 Euro - Mundesi E Rralle : 2+1+2wc+2ballk. Ne Zemer Te Bllokut - Credins (125m

2+1 i mobiluar
Ambjenti
125.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet super apartament 2+1+2 wc ne pallat te ri (125m2), ne zemer te bllokut - rr. pjeter bogdani afer bankes credins, ose kopeshti 31.  sip totale eshte 125m2, orinetim jug- lindje ( plot drite ), ...
24/01/2021 00:29

50,000 Euro - Apartament Ne Shitje Te Pallatet Cabej

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(3.98 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 i mobiluar, apartamenti ndodhet ne zberitsht te pallatet Çabej, me nje siperfaqe 65.4 m2, me certifikate pronesie, i rivleresuar me cmimin e tregut, 50'000 euro i diskutues...
24/01/2021 22:35

50,000 Euro - Apartament Ne Shitje Te Pallatet Cabej

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
3.98 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 i mobiluar, apartamenti ndodhet ne zberitsht te pallatet Çabej, me nje siperfaqe 65.4 m2, me certifikate pronesie, i rivleresuar me cmimin e tregut, 50'000 euro i diskutues...
24/01/2021 22:35

75,000 Euro - Apartamente 2+1 Kodra E Diellit Ne Rrugen Rrapo Hekali Id 4121418

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
4
2.31 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Id 4121418rr.rrapo hekali, prane njesise administrative nr 13  shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m² (78 m2) me hipoteke, kati 4 me ashensor tualete , dhomat e gjumit me parket i mo...
24/01/2021 21:10

80,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes Prane Spitalit Amerikan

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4121470rruga e kavajes, prane spitalit amerikan 3, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 88 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 5 me ashensor, tualet, 2 ballkon, kondicioner, o...
24/01/2021 21:09

6,000,000 Leke - Shitet Shtepia Private Ne Lagjen ' Clirim ' Prapa Parkut ' Ti Je Engje

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
1
118.37 Km
nga qendra
Berati | Zone Periferike Shitet shtepia private ne lagjen " clirim " prapa parkut " ti je engjell ".shtepia eshte organizuar nga 2 dhoma dhe nje guzhine ,1 tualet,koridor dhe pak oborr, shtepia eshte e pajisr edhe me binxe.sh...
24/01/2021 20:20

55,000 Euro - Shitet,apartamenti 2+1,pallati Me Shigjeta(una18446)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
5
2.40 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e pallatit me shigjeta,rruga irfan tomini.informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit ...
24/01/2021 19:44

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
215.00 m2
Kati
6
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
24/01/2021 19:36

65,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,ali Demi, Tiranë.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
1.73 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 97 m2 • orientimi lindje-perëndim • dokumentacioni : me hipotek...
24/01/2021 19:33

48,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Tregut Elektrik Ne Tirane (id 411

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4119103rruga e elbasanit, ne zonen e tregut elektrik, shitet apartament 1+1, siperfaqe 55 m² me hipoteke , kati 4 (i fundit), i rikonstruktuar totalisht, bosh, tualet me dritare,aneks i vecuar, ko...
24/01/2021 19:27

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

3+1 i mobiluar
Ambjenti
215.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
24/01/2021 19:36

105,000 Euro - Okazion! Shitet 2+1+2 Tek 21 Dhjetori.

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
3
1.13 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit. informacione mbi apartamentin: •sipërfaqja 116m2. • kati 3. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. •2 tual...
24/01/2021 19:04

59,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Zonen E Astirit Bulevardi I Ri Id 4121497

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4121497ne zonen e astirit prane bulevardit te ri, shitet apartament 2+1, siperfaqja 97 m², me hipoteke  , kati i 3, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar, 1 tualet, me verande.cmimi 59000 euro. ...
24/01/2021 17:49

49,500 Euro - Shitet,apartament 1+1, Pallatet Cabej,misto Mame(una19270)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
1
3.80 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames,në pallatet cabej.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 64m...
24/01/2021 16:46

65,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje, Yzberisht

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
8
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e yzberishtit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 8( i fundit) te nje pallati te ri. apartamenti organizohet ne ambient ndenj/kuzhin...
24/01/2021 15:57

34,000 Euro - Shitet Garsoniere 30 M2 Ne Rrugen Bardhyl Tek Kryqezimi Ngjitur Me Bar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
2
1.49 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet garsoniere 30 m2 ne rrugen bardhyl tek kryqezimi ngjitur me bar oslo tirane, ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit.garsoniera eshte ne katin e dyte ne pallat te ri me punime cileso...
24/01/2021 15:03

49,000 Euro - Disponoj Apartament Per Shitje Ne Yzberish

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
5
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponoj apartament per shitje ne yzberish. apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi,1 kuzhine ,1tualet dhe 1 ballkon. disponon hipoteke te rregullt. per me shume informacione me kontaktoni....
24/01/2021 14:20

39,798 Euro - Apartament Per Shitje 1+1 Te Casa Italia

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
3.47 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet apartament 1+1 te casa italia, rruga 29 nentori. ka nje siperfaqe prej 59.4m2. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, ne ndertim. eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, ...
24/01/2021 13:52

65,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Ne Astir Prane Bulevardit Te Ri,65000 Euro

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
7
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet super apartament 2+1 ne astir prane bulevardit te ri,65000 euro! apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne kompleks pallatesh te rinj te mireadministruar me ashensor. ka nje siperfaqe prej 90 ...
24/01/2021 13:39

40,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 +ballkon,

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
7
3.09 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartament 1+1 +ballkon, 1 dhome gjumi ,1 tualet siperfaqje 71.2 m2 kati i 7 (me ashensor) viti ndertimit 2017 me kontrate porosie cmimi 40.000 euro ...
24/01/2021 13:27

70,000 Euro - Shitet, Shtëpi Private, Xhamlliku, Tiranë. 70,000 €, Plus11152

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
1
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet shtëpi private në xhamllik buzë rrugës kryesore.•shtëpia ka strukturë 1-katëshe dhe sipërfaqe ndërtimi 107m2.•e organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gj...
24/01/2021 13:13

105,000 Euro - Shitet 2+1 Apartament Ne Pallat Ri Ashensor Shkolla E Baleti, Prane R

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet 2+1 apartament ne rrugen e elbasanit prane ( shkolles se baletit ) si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja• siperfaqe 78m2 ( neto te brendshme )• kati 3 pall i ri a...
24/01/2021 13:04

144,000 Euro - Shitet 4+1 Apartament, Ne Rrugen Myslym Shyrri Dublex Prane D.policise

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
147.00 m2
Kati
5
0.87 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet 4+1 apartament dubleks ne rrugen myslym shyrri prane d. policise si vendodhje.• siperfaqe 68m2 njeri kat + 77.7m2 kati tjeter• kati 5 ndertese ekzistuese i restaturuar komplet• 4 dhoma gj...
24/01/2021 13:04

102,000 Euro - Okazion! Shitet Apartament 2+1

2+1 Bosh
Ambjenti
120.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(2.15 Km nga qendra)
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1+2 tualete prane pediatrise ne rrugen kongresi i manastirit. apartamenti ka siperfaqe 120 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 4 te nje kompleks teper cilesor ndertimi i te cilit p...
24/01/2021 00:55

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim