🏡 apartament ne shitje 2 1 trane

🕵 Online 23 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

78,000 Euro - I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol

1+1 i mobiluar
Ambjenti
66.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apart. unik, 1+1 (21 dhjetori- pol.bashkiake)  me design te kujdesur ne detaje, dhe e rikontruktuar 100% e re nga fillimi- me cilesine me te larte te ndertimi per brenda apartamentit! eshte ra...
06/03/2021 20:45

65,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Ne Astir!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet super apartament 2+1 ne astir prane bulevardit te ri,65000 euro! apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne kompleks pallatesh te rinj te mireadministruar me ashensor. ka nje siperfaqe prej 9...
07/03/2021 22:03

120,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Qendë

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
103.30 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Opp19031apartamenti ndodhet në zonën e qendrës. infromacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 110m2.• kati 4.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi i vecuar.• 2 dhoma gjumi.• 2 tu...
07/03/2021 21:59

48,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Fresk, Prane Shkolles 17 Shkurti Ne Tiran

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
Tirana | Fresku/Linze Id 4121533ne fresk, prane shkolles 17 shkurti, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 80 m² me letra te rregullta nga firma, kati 2, koridor qe lidhe gjithe dhomat, tualet, ballkon, orienti...
07/03/2021 21:53

52,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë 52,000 € Id: Opp+18866

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
3
2.46 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 1+1, tek oxhaku.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 53.4m2 .• kati i 3 .• orientim veri-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe b...
07/03/2021 21:22

50,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi I Manastirit Tiranë 50,000 €

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
2.15 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 1+1, në rrugën kongresi i manastirit, pranë shkollës cajupi.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 60m2.• kati 1.• orientim veri-perëndim.organizimi:ambjent ndenji...
07/03/2021 21:19

46,100 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Astirit Afer Vila L Ne Tirane (id

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
2
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4111244ne astir rreth 5-6 minuta nga vila l shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66.8m², kati 2, pallat i ri te vitit 2020, me ashensor, 1 tualet, me ballkon dhe shitet bosh.cmimi 46.100 euro...
07/03/2021 20:45

43,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk Billion374

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
3
6.13 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Okazion!! shitet apartament 1+1 ne fresk. ka nje siperfaqe prej 73 m2. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, te mireadministruar, buze rruge. eshte i organizuar ne sallon+ aneks kuzhine, 1 dhome ...
07/03/2021 20:42

42,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Laprak Prane Shkolles Aleks Buda Ne Tiran

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
2
3.10 Km
nga qendra
Tirana | Laprake Id 4111229laprak prane shkolles aleks buda, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 52 m² me hipoteke, kati dyte, tualete (me dritare), ballkon, orientimi veri perendim koridor qe lidhe gjit...
07/03/2021 20:39

93,000 Euro - Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se

2+1 Bosh
Ambjenti
143.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Zone Periferike Apartament 2+1 (143 m2) me super verande, fiks mbi shetitoren e fushes se aviacionit - ne pallat te ri dhe me ashensor | ndertim me standart | strukture shume e rregullt / cdo dhome ka dalje ne verand...
07/03/2021 20:02

93,000 Euro - Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
143.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Apartament 2+1 (143 m2) me super verande, fiks mbi shetitoren e fushes se aviacionit - ne pallat te ri dhe me ashensor | ndertim me standart | strukture shume e rregullt / cdo dhome ka dalje ne verand...
07/03/2021 20:02

49,000 Euro - Super 1+1 Kompleksi Mangalem (ali Dem) Me Çmim Okazion - Pallat I 20

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
3
2.43 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik ...
07/03/2021 19:42

35,000 Euro - Shitet Garsoniere Te Rruga Bill Klinton Billion365

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
1
2.10 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Shitet garsoniere 35m2 ne rrugen bill klinton . gjithcka eshte e sapo investuar me cilesi nga me te mirat ne treg duke filluar nga parketi, pajisjet elektrike dhe ato hidrosanitare si dhe cdo mobilje....
07/03/2021 18:34

62,000 Euro - Okazion Tirane, Shes Apartament 1+1+a Kati 8, 58m² 62.000 Euro (shefq

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
8
1.44 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Okazion shes aparatement 1+1+aneks 58m² , 62000 euro me hipoteke kati 8 banimi mbrapa 21 dhjetorit ose mbrapa uet ...
07/03/2021 15:48

85,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Selvia, Prane Shkolles Se Kuqe Ne Tirane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
5
0.76 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4129133tek selvia, prane shkolles se kuqe, shitet apartament 2+1, siperfaqe 75 m², kati 5 fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi ...
07/03/2021 13:08

52,500 Euro - Ideale Per Investim: Ne Shitje 1+1 I Mobiluar ( Te Mozaiku- Paralel Me

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
5
1.15 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me kubaturë shumë të mirë në shitje në lagjen e 21 dhjetorit - fiks te mozaiku tiranës.- stukturë 1+1 e lartë, mundësi investim dhe banimi - apartamenti shitet i mobiluar- zona sh...
07/03/2021 13:08

120,000 Euro - Shitet,shtepi Private,koder Mezez(una19845)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
354.00 m2
Kati
1
5.35 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë shtëpi private+tokë për shitje në kodër mëzez.informacion mbi pronën :• sipërfaqa e truallit: 265.2m2• sipërfaqa e ndërtimit: 88.4m2• strukturë 2-katëshe:vetëm kati i pa...
07/03/2021 13:07

182,000 Euro - Apartament 4+1 Per Shitje Tek Varri Bamit Prane Venue.

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
242.00 m2
Kati
2
2.42 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apartament 4+1 ofrohet per shitje prane venue tek varri bamit. apartamenti eshte i vendosur ne katin e 2 te nje godine 4-kateshe. hapesire e bollshme dhe e mireorganizuar. i investuar ne gjendje shume...
07/03/2021 13:06

61,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë, Al19853

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze ...
07/03/2021 13:04

0 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Farmacia 10 Billion382

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
4
1.43 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Te farmacia 10, shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 73.7 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te ne nje kompleks pallatesh i pozicionuar buze rruges. ne kete kompleks gjithcka eshte e fjales fun...
07/03/2021 11:41

60,500 Euro - Super Cmim Shiten, Opsione Apartamentesh 2+1, Fresku, Tiranë 60,500

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shiten, opsione apartamentesh, tek fresku, kompleksi i ri i dajti investment group. informacion mbi pronat:• mundësi zgjedhje në sipërfaqe duke filluar nga 110m2.• mundësi zgjedhje në kat.•...
07/03/2021 11:12

38,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut Prane Shkolles Luigj Gurak

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Id 4111240ne zonen e freskut prane shkolles luigj gurakuqi, shitet apartament 1+1, siperfaqja 50 m², pallat i ri, me hipoteke, kat i 2, ashensor, i mobiluar, korridor, kondicioner,dhenbsp; tualet me ...
07/03/2021 10:33

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim