340x230    340x230

🏡 apartament ne institut cmimet

🕵 Online 77 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje    

153,000 Euro - 3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Pe

Tirane | Kodra e Diellit (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+ 2 tualete tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare sus...
📅 Date: 01/12/2022 17:28

39,700 Euro - ✅apartament 1+1 Ne Shitje Te Univers City

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 6.36 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Cmim okazion!! shitet apartament 1+1 te kompleksi univers city, nje nga komplekset me te reja ne tirane. apartamenti eshte me siperfaqe 60 m2. organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi 1 dhome g...
📅 Date: 02/12/2022 21:36

55,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Fier

Fier | Qender
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne fier pran kupoles i mobiluar me 2 tualete , 1 tualet eshte brenda dhomes matrimoniale dhe ka dritare. aredimi eshte bashkohor. eshte investuar ne pllaka ne te gjith ambjenti...
📅 Date: 02/12/2022 20:57

52,000 Euro - 🔻shitet Apartament 2+1🔺fresk ,(muhamet Deliu) 52000e [id Azaxhdn

Tirane | Fresku/Linze 4.36 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
📍 adresa: fresk ,(muhamet deliu) 🔹pallat i ri 🔹kati 3 🔹siperfaqa : 90 m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ambient gatimi te vecuar 🔹dhoma gjumi 2 🔹tualete 2 🔹 ko...
📅 Date: 02/12/2022 20:50

54,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Fresk Prane Thesarit Ne Tirane (id 4121108

Tirane | Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211082 ne fresk, prane thesarit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 88.8 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3, koridor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientimi ...
📅 Date: 02/12/2022 20:10

68,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Astir, Prane Bar Artistit (id 4111486)

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4111486 astir, afer bar artistit, shitet apartament 1+1, siperfaqe 78.3 m² (72 m² neto), pallat i ri, me hipoteke, kati 4 banim, jo i fundit, me ashensor, bosh. apartamenti eshte i organizuar ne...
📅 Date: 02/12/2022 18:54

70,775 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Faze Karabinaje Ne Kashar

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 8.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 per shitje tek rruga bulevard, kashar || ne faze karabinaje || kati 4 || pallat i vitit 2021-2022 (dhe vazhdojne akoma punimet) || ndertime shume cilesore || orientimi i apar...
📅 Date: 02/12/2022 18:40

39,700 Euro - 🔔okazion!! Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi Univers City,

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Okazion!! shitet apartament 1+1 te kompleksi univers city apartamenti eshte me siperfaqe 60 m2. organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet 1 ballkon apartamenti eshte ne...
📅 Date: 02/12/2022 18:37

126,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabinaje Tek Unaza E Re , Astir

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.42 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje tek unaza e re || ne faze karabinaje || kati 4 || pallat i vitit 2021-200 (dhe vazhdojne akoma punimet) || ndertime shume cilesore || orientimi i apartamentit esht...
📅 Date: 02/12/2022 18:31

250,000 Euro - Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo ** Papafingo- (kopeshti Botanik)

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
202.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
3 Tualete
Okazion: shitet apartament penthouse  3+1+ 3 tualete + 1 dhome garderobe + 1 lavateri , (mundesi blerje 2 garazhe) verande e madhe pa arritur tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perf...
📅 Date: 01/12/2022 19:17

118,000 Euro - Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100%

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: 2+1, ap. unik ne vetvete  (tek petro nini -rr. margarita tutulani)  100% i rikonstruktuar - pallat. v. 2004 (pa ashensor) (71.4m2) - kati 3 banim – jug- perendim | 100% ridisenjuar, rikons...
📅 Date: 01/12/2022 18:52

378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Inv

Tirane | Zone Periferike (17.28 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *me truall (2300 m2 sip. totale) ne baldushk (te komuna) **shitet pjeserisht e mobiluar -- investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per am...
📅 Date: 01/12/2022 17:32

85,345 Euro - Shitet Apartament 3+1

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.53 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
131.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet okazion apartament 3+1 ne ndertim ne univers city ne zonen startek ne katin e 6 banim (te fundit). siperfaqe totale 131.3 m nga te cilat 112.58 m siperfaqe e brendeshme dhe 18.72m siperfaqe e p...
📅 Date: 02/12/2022 18:04

39,000 Euro - Shitet Apartament

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.53 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne univers city ne ndertim i cili perfundon ne 2024, rruga gryka e kacanikut mbrapa qtu. orjentimi perendim siperfaqe 60m vetem per likujdim total...
📅 Date: 02/12/2022 18:03

77,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Yzberisht 77.000 Euro

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 3.76 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~ 1+1 ~ 78 metra katror ~ e sapo mobiluar ~ kati 8 ~ i fundit ~ pallat i ri ~ me ashensor ~ yzberisht ~ cmimi 77.000 euro kontaktoni a800...
📅 Date: 02/12/2022 17:28

140,000 Euro - Shitet 2+1+2+post Parkimi Te Kopshti Botanik

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 2.45 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Organizimi: kuzhina , dhoma ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 balkone dhe 2 tualete. orjentimi jug. ne cmim perfshihet dhe 1 post parkmi. siperfaqe bruto 109 m2. siperfaqe neto 101 m2. ka dokumentacion t...
📅 Date: 02/12/2022 17:08

100,000 Euro - Shitet, Shtëpi Private, Shkozë, Tiranë, 100.000€, Id Pro28317

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik 4.88 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë shtëpi private për shitje, pozicionuar në shkozë informacion mbi apartamentin: • strukturë 1-katëshe • sipërfaqe ndërtimi: 130m2 • sipërfaqe truall: 250m2 organizimi i ...
📅 Date: 02/12/2022 16:58

58,700 Euro - Shitet Apartament 1+1 , Kompleksi Golden Park , Tirane, 950eu M2. Id P

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje , pozicionuar te kompleksi golden park . informacion mbi apartamentin: • siperfaqe bruto: 61.73 m2 • kati 4 organizimi i brendshëm: • ambienti ndenje...
📅 Date: 02/12/2022 16:58

128,700 Euro - Shiten, Opsione Apartamentesh, Kompleksi Arlis, Tiranë, 1300€ M2, I

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë opsione apartamentesh 2+1 për shitje, pozicionuar në një nga komplekset më të reja në zonë, kompleksi arlis, farmacia 10. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe 99m2 - 130 m2...
📅 Date: 02/12/2022 16:56

216,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Te Delijorgji

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 tualete me sip, 119m ne katin e 3 ne nje pallat te ri. apartamenti ndodhet te kompleksi delijorgji dhe eshte gati per banim ne mars te vitit 2023. apartamenti ka nje planimetri...
📅 Date: 02/12/2022 16:49

52,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, [id Kbaxhdnal 0016]

Tirane | Fresku/Linze 4.36 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
🔻shitet apartament 2+1🔺 📍 adresa: fresk ,(muhamet deliu) 🔹pallat i ri 🔹kati 3 🔹siperfaqa : 90 m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ambient gatimi te vecuar 🔹dhoma ...
📅 Date: 02/12/2022 16:48

118,900 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Halili, Tiranë, 118.900euro, Id Pro

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 i konvertuar në 2+1 , pozicionuar te kompleksi halili, rruga e dibrës. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe e apartamentit: 66m2 • kati 2 organizimi i brendsh...
📅 Date: 02/12/2022 16:45

2,850,000 Euro - ✅vile Per Shitje Ne Teg Te Rezidenca Rolling Hills,vila Champange

Tirane | Sauk/Qendra TEG 7.64 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
996.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
4 Tualete
Vile per shitje te rezidenca rolling hills, vila champange, prane teg. vila ka siperfaqe totale 1200 m2 . vila champagne e cila ndodhet në rolling hills residence dallohet per arkitekturën ...
📅 Date: 02/12/2022 16:13

105,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re, Una28702

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 02/12/2022 16:02

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim