🏡 apartament me qera lushnje

🕵 Online 54 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

57,500 Euro - Okazion: 2+1+2bllk (95 M2 Neto) Super Pamje & Super Diell (rest. Durre

2+1 i mobiluar
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor  ose kati 5 banim,  fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e...
11/04/2021 12:54

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

2+1 Bosh
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
11/04/2021 14:23

100,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Tek Ekspozita Pallat I Ri

2+1 Bosh
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
9
Kati
(0.63 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
11/04/2021 14:24

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okazion  per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me prenium  te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumin air albani...
11/04/2021 14:26

65,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, Tiranë. 65,000 € Id: Pro1977

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
4
1.49 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet, apartament 2+1, rruga bardhyl,tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 76 m2.• kati i 4.organizimi:• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2 dhoma gjumi.• 1 ...
11/04/2021 22:31

50,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë, Al20335

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
4
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet, apartament 1+1, ali demi, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 57.2 m2.• kati i 4.• ndërtim ekzistues.organizimi:• ambient ndenjie.• ambient gatimi.•...
11/04/2021 22:09

55,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Don Bosko, Prane Viva Market Ne Tirane (id 4121536)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4121536ne don bosko, prane viva market, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m² (65 m2) me hipoteke, kati 4, tualet, ballkon, orientimi me diell.shitet 55000 euro ...
11/04/2021 22:04

192,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 113 M² 192.000 Euro (bulevar

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
2
1.67 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apartament 2+1 pranë qendrës. apartamenti ndodhet nëdhenbsp;katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe kadhenbsp;sipërfaqedhenbsp;113.5 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mir...
11/04/2021 19:54

92,700 Euro - Tirane, Shes Opsione Apartamentesh 2+1+blk , 900 Euro M2 (don Bosko)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko ...
11/04/2021 19:21

79,000 Euro - Shitet 2+1 Apartament Ne Pallat Te Ri Ne Ashensor. Fillimi I Zones Se

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet 2+1 apartament ne pallat te ri me ashensor, fillimi i zones se astirit prane bar artistit.përshkrimme hipotek, hapsira te bollshme, 108 m2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjen...
11/04/2021 19:10

45,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 7, 72 M² 45.000 Euro (yzberisht)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
7
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 në yzberisht. apartamenti ndodhet nëdhenbsp;katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe kadhenbsp;sipërfaqedhenbsp;72 m2. apartamenti ka organizim të mirë dhe orientim ...
11/04/2021 18:45

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
3
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
11/04/2021 18:44

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
11/04/2021 18:44

62,000 Euro - 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k € Ne Fresk - Pallat

3+1 Bosh
Ambjenti
112.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirana | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
11/04/2021 16:13

88,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kthesa E Kamzës, Tiranë, Al19964

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
157.00 m2
Kati
7
4.05 Km
nga qendra
Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet, apartament 3+1, kthesa e kamzës, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 157 m2.• kati i 7.• ndërtim i ri.apartamenti disponon:• ambient ndenjie.• ambien...
11/04/2021 17:24

110,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kavajës. 110,000 € (pro20091)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
9
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet, apartament 2+1,në rrugën e kavajës , mbrapa kompleksit square 21informacion mbi pronën:• sipërfaqja : 110m2• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• kati 9.organizimi:ambjent nden...
11/04/2021 16:24

85,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(una20027)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
6
3.00 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë rotondos së parë.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit...
11/04/2021 16:15

62,000 Euro - 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k € Ne Fresk - Pallat

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
3
10.99 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
11/04/2021 16:13

85,000 Euro - Okazion!! Shitet 2+1 Stadiumi Dinamo

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
3
1.07 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet 2+1 tek stadiumi dinamo -dy dhoma -dhome gatimi -dy ballkone -nje tualet -siperfaqja 64 m2 -pallat egzistues, kati i trete dhe i fundit -mundesi per tu kthyer ne dublex. shitet per arsy...
11/04/2021 16:11

11,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Downtown One , Tirane. Pri20325

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
136.00 m2
Kati
25
0.08 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti eshte i pozicionuar ne rrugen e elbasanit, tek downtown one, mundeson pamje nga parku i liqenitinformacion mbi apartamentinsiperfaqe totale: 136.32 m2kati 33orjentim jug-lindjekubature e r...
11/04/2021 16:07

99,000 Euro - Fiks Ne Zog Te Zi - Super Mundësi: 2+1+2wc+bllk Me Pamje Mahnitese -

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
11
1.14 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Super mundësi për të blerë apartament ne nje vendndodhje premium: 2+1+2 tualete dhe ballkon me pamje panoramike - kati 11 (me ashensor) - (zogu i zi - fiks perballe gazhelit - qatar center) invest...
11/04/2021 15:59

185,000 Euro - Tirane, Shes Vile 342 M² 185.000 Euro (bërzhitë)

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
342.00 m2
Kati
1
11.24 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Shitet vilë në bërzhitë. vila ka strukturë dy katëshe, sipërfaqe trualli 342 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 185 m2. vila ndodhet në një zonë mjaft të qetë, në kompleks vilash dhe disponon do...
11/04/2021 14:51

250,000 Euro - 2+1 Bllok, Rruga Brigada Viii , Perballe Pepper Lounge Dhe Sicred

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
133.00 m2
Kati
4
0.62 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne shitje apartament ne bllok - rr brigada viii tek peper lounge, rrugica perballe sky tower. zona me e lakmuar e tiranes. apartament modern ne pallat te ri me ashensor, 2+1+kuzhine+2wc +2 ballkon, 13...
11/04/2021 14:27

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
6
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okazion  per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me prenium  te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumin air albani...
11/04/2021 14:26

100,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Tek Ekspozita Pallat I Ri

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
9
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
11/04/2021 14:24

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
8
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
11/04/2021 14:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim