🏡 apartament 11 ysberisht

🕵 Online 134 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

78,000 Euro - I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol

1+1 i mobiluar
Ambjenti
66.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apart. unik, 1+1 (21 dhjetori- pol.bashkiake)  me design te kujdesur ne detaje, dhe e rikontruktuar 100% e re nga fillimi- me cilesine me te larte te ndertimi per brenda apartamentit! eshte ra...
04/03/2021 20:44

85,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Rruga Xhanfize Keko, Tiranë 85,000 € Id: Op

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
5
2.52 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 3+1, në zonën e varrit bamit, rruga xhanfize keko.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 125m2.• kati i 5.• orientim jug-lindje-perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ...
06/03/2021 14:10

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë. 85,000 € Id: Opp+17410

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
8
2.72 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 2+1, në zonën e oxhakut, rruga xhanfize keko, tek kompleksi colombo.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 97m2.• kati i 8, (i fundit).• orientim jug.• disp...
06/03/2021 14:10

50,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi I Manastirit Tiranë 50,000 €

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
2.15 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 1+1, në rrugën kongresi i manastirit, pranë shkollës cajupi.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 60m2.• kati 1.• orientim veri-perëndim.organizimi:ambjent ndenji...
06/03/2021 14:10

52,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 52,000 € Id: Opp+19743

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
1
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 89.3m2.• kati 0.• orientim perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhom...
06/03/2021 14:10

78,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 78,000 € Id: Opp+19515

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1 në zonën e freskut, tek kompleksi i ri.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 120m2.• kati i 3 .• orientim lindje perëndim.• disponon dokumentacion të...
06/03/2021 14:09

59,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë 59,000 € Id: Plus15301

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
Tirana | Fresku/Linze Shitet apartament në fresk, në rrugën shefqet kuka.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 80 m2.• kati i 2 banim.• orientim jug-lindje.• me hipotek.apartamenti disponon:...
06/03/2021 14:09

95,000 Euro - Shitet, Papafingo 3+1 , Kodra E Priftit, Tiranë 95,000 € Id: Opp+19

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
262.00 m2
Kati
7
3.14 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Shitet, apartament (papafingo) 3+1, tek kodra e priftit , rruga violeta manushi.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 262 m2.• kati i 7.• orientim jug-lindje-perëndim.organizimi:ambjent...
06/03/2021 14:09

62,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 62,000 € Id: Opp+19610

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, tek fresku, rruga e thesarit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 120m2.• sipërfaqja neto 77m2.• sipërfaqja e verandës 36m2.• kati i 0.• orientim jug-lind...
06/03/2021 14:09

93,000 Euro - Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se

2+1 Bosh
Ambjenti
143.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Zone Periferike Apartament 2+1 (143 m2) me super verande, fiks mbi shetitoren e fushes se aviacionit - ne pallat te ri dhe me ashensor | ndertim me standart | strukture shume e rregullt / cdo dhome ka dalje ne verand...
05/03/2021 20:01

98,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 98,000 € Id: Pri+17064

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
151.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Apartamenti është i pozicionuar në zonën e freskut në rrugën e thesarit.•informacion mbi apartamentin:•ndërtim i ri• kati 4 banim• sipërfaqja e apartamentit : 151 m2• orientim: lindj...
06/03/2021 14:09

52,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë 52,000 € Id: Opp+18866

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
3
2.46 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 1+1, tek oxhaku.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 53.4m2 .• kati i 3 .• orientim veri-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe b...
06/03/2021 14:08

60,500 Euro - Super Cmim Shiten, Opsione Apartamentesh 2+1, Fresku, Tiranë 60,500

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shiten, opsione apartamentesh, tek fresku, kompleksi i ri i dajti investment group. informacion mbi pronat:• mundësi zgjedhje në sipërfaqe duke filluar nga 110m2.• mundësi zgjedhje në kat.•...
06/03/2021 14:08

86,000 Euro - Shiten Opsione Apartamentesh 2+1, Kompleksi Arlis, Tiranë 86,000 €

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
2
1.97 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
06/03/2021 14:08

100,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Xhamlliku, Tiranë. 100,000 € Id: Plus16848

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
7
2.52 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 2+1, në zonën e xhamllikut, rruga xhanfize keko, rezidenca brunes.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 117.04 m2• kati i 7 banim• orientim jug-perëndim• në proc...
06/03/2021 14:08

135,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek ‘’pranë Rezidencës Magnet’’.

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
3
1.96 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes  apartamenti ndodhet në katin e iii-të të një pallat të ri me ashensor, tepër cilësor, brenda nje kompleksi mjaft cilësor, në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të tiranës.ka një s...
06/03/2021 13:38

53,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Tregu Elektrik, Tiranë, Al19851

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
2
1.18 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet, apartament 1+1, tregu elektrik, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 53 m2.• kati i 2.• ndërtim i ri.apartamenti disponon:• ambient ndenjie.• ambient g...
06/03/2021 13:20

182,000 Euro - Apartament 4+1 Per Shitje Tek Varri Bamit Prane Venue.

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
242.00 m2
Kati
2
2.42 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apartament 4+1 ofrohet per shitje prane venue tek varri bamit. apartamenti eshte i vendosur ne katin e 2 te nje godine 4-kateshe. hapesire e bollshme dhe e mireorganizuar. i investuar ne gjendje shume...
06/03/2021 11:43

120,000 Euro - Shitet,shtepi Private,koder Mezez(una19845)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
354.00 m2
Kati
1
5.35 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë shtëpi private+tokë për shitje në kodër mëzez.informacion mbi pronën :• sipërfaqa e truallit: 265.2m2• sipërfaqa e ndërtimit: 88.4m2• strukturë 2-katëshe:vetëm kati i pa...
06/03/2021 10:43

270,000 Euro - Vile 4-kateshe Per Shitje Prane Kompleksit Grand Tek Tregu Elektrik.

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
210.00 m2
Kati
4
1.63 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Vile 4-kateshe ofrohet per shitje prane kompleksit grand ne rrugen todi shkurti. vila eshte e organizuar ne 4 kate dhe ka siperfaqe trualli 210 m2. ndertim teper cilesor i viteve te fundit. totalisht ...
06/03/2021 09:28

165,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Prokuroria E Pergjithshme 101m2 165000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
101.00 m2
Kati
5
0.93 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1 te prokuroria e pergjithshme 101m2 165000 euroapartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes te prokuroria e pergjithshme ne qender, ne katin e peste te ban...
06/03/2021 09:26

170,000 Euro - Shitet Apartament 1+1+ Post Parkimi Te Rruga E Kavajes 65m2

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
8
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apartament 1+1+ post parkimi te rruga e kavajes 65m2 170000 euroapartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes ne qender te fillimi i rruges se kavajes, afer raifaissen bank...
06/03/2021 09:26

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim