🏡 apartament 11 misto mame

🕵 Online 30 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

3+1 i mobiluar
Ambjenti
215.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
26/02/2021 23:22

79,000 Euro - Ne Zemer Te Tiranes (siri Kodra - Vila Gold) - Apt 2+1+ballkon, Fantas

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
1.61 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ne zemer te tiranes (rr. siri kodra - vila gold) - apt 2+1+ballkon, fantastik per investim | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | posedon kondicioner | ballkon i mbyllur...
27/02/2021 01:53

179,000 Euro - Lokacion I Lakmuar - Liqeni (rr. Kosovareve) 3+1+2wc - Pallat I Ri (as

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
126.00 m2
Kati
4
1.37 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne vendndodhje fantastike (5 min. nga liqeni artificial - rr. marko bocari) apartament 3+1 me 2 tualete, totalisht i mobiluar | gjendet ne zemer te kompleksit ne nje pallat te ri me ashensor | hapesir...
27/02/2021 01:35

57,000 Euro - Fantastik Per Banim & Investim: 2+1+2bllk Me Pamje (rest. Durresi - Tr

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
6
1.45 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e mobiluar dhe me shume ndricim | 2 kondic...
27/02/2021 01:17

50,000 Euro - Super Mundësi Për Mos Tu Humbur: 1+1+bllk ( Tregu Elektrik ) I Mir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
4
1.63 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Një super mundësi për mos tu humbur: ne shitje apartament 1+1 me ballkon ne vendndodhje fantastike - tregu elektrik - i mirëmbajtur dhe investuar | planimetri perfekte, gjithashtu me orientim qe i...
27/02/2021 00:24

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
215.00 m2
Kati
6
0.62 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
26/02/2021 23:22

70,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Golem

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
5
12.29 Km
nga qendra
Durres | Golem/Shkembi Kavajes Pro+16720apartamenti ndodhet në golem, tek mali i robit.informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe 78 m2 • kati 5• organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 3 dhoma gjumi • 2 tual...
26/02/2021 17:54

170,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tiranë

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
4
0.56 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet, apartament 2+1, pranë pazarit të ri, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 93 m2.• kati i 4 banim.organizimi :• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2 dh...
26/02/2021 17:54

60,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Ali Demit Rruga Idriz Dollaku (id

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
4
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4111237ne zonen e ali demit rruga idriz dollaku, shitet apartament 1+1, siperfaqja 73.5 m², me hipoteke, pallat i ri, ashensor, kat i 4, bosh, k/bufe, ballkon, korridor, tualet me aspirim.cmimi 60...
26/02/2021 17:46

93,000 Euro - Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se

2+1 Bosh
Ambjenti
143.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Zone Periferike Apartament 2+1 (143 m2) me super verande, fiks mbi shetitoren e fushes se aviacionit - ne pallat te ri dhe me ashensor | ndertim me standart | strukture shume e rregullt / cdo dhome ka dalje ne verand...
25/02/2021 19:57

160,000 Euro - Shitet ,apartament 2+1 ,myslym Shyr.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
0.87 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (pro+17210)apartamenti është i pozicionuar në zonën e myslym shyrit .informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati i 5• sipërfaqja e apartamentit : 110 m2organizimi :• salloni i nden...
26/02/2021 17:18

100,000 Euro - Apartament Per Shitie 2+1 Rrugen Shefqet Musarai Prane Uet

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
4
1.44 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Apartament per shitie 2+1 me siperfaqe neto 88.50m2 edhe me siperfaqe bruto 97m2 ne rrugen shefqet musarai prane universitetit uet ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje palla...
26/02/2021 17:02

80,136 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Tek Ish Profarma!

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
7
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apartamenti është i pozicionuar tek ish profarmainformacion mbi apartamentin:• kati i 7 (jo i fundit)• sipërfaqja e apartamentit 89.04 m2.,apartamenti disponon:• sallonin e ndenjes• ambjent...
26/02/2021 17:01

65,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Tek Fresku

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
4
4.36 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet apartament 1+1, tek freskudhenbsp;me siperfaqe 72 m2 . kati i 4 i nje pallati te ridhenbsp;organizohet:dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;•salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara se bashku.dhe...
26/02/2021 16:44

60,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Tek Rr. Gjon Buzuku, Prane Restorant Durresit.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
6
1.15 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1, tek rr. gjon buzuku, prane restorant durresit.me siperfaqe 76.68m2. kati i 6 i nje pallati ekzistues.organizohet:dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;•salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te...
26/02/2021 16:41

69,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,yzberisht(una19319)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
6
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë pranë bulevardit të ri.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamen...
26/02/2021 16:36

120,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,sima Com(future15924)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në një nga komplekset me punimet më cilësore, "sima-com".informacion mbi apartamentin: • kati...
26/02/2021 16:36

80,000 Euro - Shitet,apartamenti 2+1,kompleksi Green City(una19231)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1+post parkimi për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në kompleksin "green city".informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja...
26/02/2021 16:36

68,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re,(una19233)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
1
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "2 palmave".informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamen...
26/02/2021 16:36

85,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re,future Home Real Estate(una19080)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
119.00 m2
Kati
1
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 119m2. apartam...
26/02/2021 16:36

129,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una19014)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
151.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në kompleksin ales. informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit 1...
26/02/2021 16:35

76,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una19349)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "terminal".informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 95m...
26/02/2021 16:35

65,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Te Rruga E Kavajes

2+1 i mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.41 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje apartament 2+1 ne rrugen ylbere bylybashi, ne zonen e 21 dhjetorit. zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet ne afersi.apartamenti ka siperfaqe 75m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallat...
26/02/2021 14:15

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim