Shitet apartament 1+1,55 m2, 65000 euro, prane Shkolles se Baletit! Tirane

Shtepi ne shitje Data: 12/05/2020 23:50 Post ID: 9037

65,000 Euro

  • Shitet apartament 1+1,55 m2, 65000 euro, prane Shkolles se Baletit!
  • Shitet apartament 1+1,55 m2, 65000 euro, prane Shkolles se Baletit!
  • Shitet apartament 1+1,55 m2, 65000 euro, prane Shkolles se Baletit!

Apartment for sale 1 + 1.55 m2, 65000 euros, near the Ballet School!

Apartment for sale 1 + 1.55 m2, 65000 euros, near the Ballet School! The apartment is located on the fifth floor of a new building with elevator and high quality work. The building is located in a very quiet area and near the main road of Elbasan Street. The apartment is oriented south-east and is organized in a corridor, a living room + kitchen, 1 bedroom, 1 toilet and a balcony. The building is with new permits and is expected to be equipped with a Mortgage very soon.


Pagesa 65,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 51.00 m2
Kati Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Shkolla e Baletit - Harta
Lexime 49

Shitet apartament 1+1,55 m2, 65000 euro, prane Shkolles se Baletit! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe me punime teper cilesore.Pallati ndodhet ne zone shume te qete dhe prane rruges kryesore te Rruges se Elbasanit. Apartamenti eshte me orientim jug-lindje dhe eshte i organizuar ne nje koridor ,nje sallon ndenje + kuzhina ,1 dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon.Pallati eshte me lejet e reja dhe pritet qe shume shpejt te pajiset me Hipoteken.


Njoftimi ID: 9037