Shitet apartament tek 21 Dhjetori Tirane

Shtepi ne shitje Data: 13/06/2020 06:50 Post ID: 7736

77,000 Euro

  • Shitet apartament tek 21 Dhjetori
  • Shitet apartament tek 21 Dhjetori
  • Shitet apartament tek 21 Dhjetori
  • Shitet apartament tek 21 Dhjetori
  • Shitet apartament tek 21 Dhjetori
  • Shitet apartament tek 21 Dhjetori
  • Shitet apartament tek 21 Dhjetori

Apartment for sale

Apartment for sale Area 75 m² Floor 4 It is equipped with a mortgage Address: located in the park, Dulaku Palaces near the magnet. Price 77,000 Euros


Pagesa 77,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00 m2
Kati Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1204

Shitet  nje apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve pallatet e Dulakut afer magnetitApartamenti perbehet nga ambjent 1+1 dhe ka siperfaqe  75  m2 ndodhet ne kati  4 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Pamja eshte juge perendim. Cmimi   77  mije euro.

Per te pare apartamentin ju lutem na telefononi.


Njoftimi ID: 7736