💥Shitet apartament 3+1/Blloku💥 Tirane

Shtepi ne shitje Data: 18/09/2020 17:39 Post ID: 16485


Pagesa 280,000 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 240.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 648

📣Shitet apartament 

▪️Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 si dhe verande me nje siperfaqe prej 100m2.

▪️Ndodhet ne katin e trete tek pallati i LSI ne Bllok.

📌Apartamenti organizohet ne:

•Dhome ndenje

•Kuzhine

•Dhome gjumi

•2 Tualete

•Verande

•Ballkon

🔗Ofron mjaft hapesire.

❗ Ambienti eshte teper i pershtatshem edhe per tu perdorur si zyra.

🗣Nodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te pelqyera te Tiranes.

💵Cmimi :280000 euro.

📍Adresa: Pallati i LSI, Blloku, Tirane.

Per me teper informacion si dhe nje vizite prane apartamentit 📲 kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!


Njoftimi ID: 16485