🏡 35890 euro

🕵 Online 28 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

170,000 Euro - Ap. I Cilesise Premium- 2+1+2wc +2ballk. (drejtoria Policise - M. Shyr

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apart. i cilesise premium 2+1+2wc +2 ballkone (tek drejtoria e policise – rr. m shyri) - interior designi eshte i kujdesur ne detaje, dhe i frymezuar nga punime te roberto cavalli. - planim...
30/11/2020 09:37

75,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Stadiumi Dinamo.

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
62.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.17 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament tek stadiumi dinamo.🔸apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te kompletuar.organizimi : 2+1 ,1 tualet, ballkon,bodrum.👉dhenbsp;siperfaqja : 62 m2 + 30 m2 bodrum.- kati : 3p...
29/11/2020 22:08

34,000 Euro - Shitet Apartament I Ri 1 +1 Ne Rrugen Myslym Keta Afer Kafes Se Rremes

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
2
2.83 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Shitet apartament i ri 1 +1 ne rrugen myslym keta afer kafes se rremes tirane, me siperfaqe 69 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat (afer me zonen kafja e rremes sa kalon uren per babrru tirane). apartam...
30/11/2020 20:11

53,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Bardhyl Prane , Raiffeisen Bank (i

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
1.50 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Id 4129108rr. bardhyl afer, raiffeisen bank shitet apartament 2+1, siperfaqe 60 m², kati 1 i rikonstruktuar totalisht, 1 tualet me dritare, me parket gjithe shtepia,ballkon,dyre dritare ,grila te rej...
30/11/2020 18:52

62,000 Euro - Shitet Apartament 2+1

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
5
Vlore | Qender ❗️2+1 apartment for sale❗️ this apartment it’s located in the center of the city , in a quiet zone to live in exactly near conadi . it’s on the 5th floor. surface of this apartmen...
30/11/2020 17:53

74,000 Euro - Okazion. Shitet 1+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Zona E Don

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
1.87 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko ...
30/11/2020 17:39

66,500 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonene Vasil Shantos Prane Uet Ne Tirane

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
2
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Id 4119095vasil shanto, prane uet, shitet apartament 1+1, siperfaqe 66.5 m² me hipoteke, kati 2 , i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, shitet me gji...
30/11/2020 16:34

150,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Bllok Ne Rrugen Vaso Pasho Mbrapa Juridikut (

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
9
0.76 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id 4121474rruga vaso pasho mbrapa juridikut , shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m² me hipoteke, 2 tualete, ballkon, 2 kondisioner , kati 9 me ashensor (jo i fundit), me parket, vetr...
30/11/2020 16:34

75,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Yzberisht,prane Eko Market Ne Tirane (id4129

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
8
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Id 4129105rr. yzberishtit afer eko market, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 116 m² me hipoteke, e mobiluar , sallon ngrenje me vete  kati 8 (jo i fundit), me ashensor, 1 tualete me d...
30/11/2020 16:34

133,200 Euro - Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Don Bosko Prane Gener 2 Ne Tirane (id 413

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
148.00 m2
Kati
3
1.67 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4131106bulevardi i ri, afer kompleksit gener 2, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 148 m² me hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gj...
30/11/2020 16:33

239,000 Euro - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

3+1 Bosh
Ambjenti
203.00 m2
Siperfaqa
11
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...
30/11/2020 02:50

107,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Mine Peza Prane Komisarjatit Nr 3

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
1
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4121478rr. mine peza, afer komisarjatit nr 3, shitet apartament 2+1 ne pallat egzistues, siperfaqe 84 m² me hipoteke, kati 0 , tualet me dritare, ballkon, verande ( oborr ne perdorim 25 m²), orie...
30/11/2020 16:33

100,300 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Astir, Rruga Teodor Keko Prane Kompleksit

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4121491ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shitet apartament 2+1, kati 3, siperfaqa 118 m², me letra te rregullta nga firma e ndertimit, 2 tualete, ballkon i madh, ashensor, orientim me ...
30/11/2020 16:27

110,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Në ‘’vasil Shanto’’

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
121.00 m2
Kati
6
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në zonën e vasil shantos. apartamenti ka një sipërfaqe prej 121 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatim...
30/11/2020 16:05

96,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Ne Astir

Ambjenti
3+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
5
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartament 3+1 tek vila l, ne astir . apartament ka organizim shume te mire, eshte i investuar , ndodhet ne kat te 5 te nje pallati 8 katesh te ndertuar ne vitin 2005. ofrohet pjeserisht i mob...
30/11/2020 15:48

53,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Pazari I Ri

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
5
1.40 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 64m2. ndodhet ne rrugen " sul bega" pazari i ri. organizohet ne sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit ,1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon. ndodhet ne kati...
30/11/2020 15:41

45,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Pranë Kmy-se Në Laprakë

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
54.00 m2
Kati
6
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, dhe një ballkon. ka nje sipërfaqe prej 54 m2 dhe ndodhet në katin e vi- të....
30/11/2020 15:36

89,500 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Rruga ''gurakuqeve''

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
3
85.91 Km
nga qendra
Shkoder | Qender Sun real estate ofron për shitje nje apartament 2+1 me: adrese: 📍rruga ''gurakuqeve''. sipërfaqe 📏102.4 m², kati i trete (iii) banim përbëhet nga: 🛋salloni 🍴kuzhinë 🛌d...
30/11/2020 15:35

250,000 Euro - Shitet Apartament Luksoz, Myslym Shyri

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
136.00 m2
Kati
9
0.61 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ne shitje apartament luksoz ne rrugen islam alla, ne mysylm shyr. apartamenti eshte totalisht i rinovuar, me punime shume cilesore dhe me mobilim modern. apartamenti ka siperfaqe totale prej 135...
30/11/2020 15:27

130,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Tek Kika 2 ''komuna E Parisit''

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe 88.5 m2 neto, dhe ndodhet në katin e iii-të të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie ...
30/11/2020 15:09

136,600 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri+18733

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
2
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në zonën e liqenit të thatë.

informacion mbi apartamentin
.• sipërfaqe: 103.5 m2.

• kati i 2.

• ndërtim i ri

.
organizimi,

• salloni i nd...
30/11/2020 14:52

52,000 Euro - Apartament 1+1 Me Ballkon - I Mobiluar ( Xhamllik- Rosman Lala*) I Ri

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
4
2.72 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet super apartament 1+1+ballkon, te xhamlliku fiks perball neptunit - pallat ekzistues 5 katesh me tulla kuqe - kati 4 ( parafundit ) pa ashensor -strukture e rregullte 1+1 - ndricim te mire natyr...
30/11/2020 14:43

103,880 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleksin Fiori Di Bosko. Don Bosko

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
8
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shitet apartament 2+1+2 me ballkon ne katin e tete banim ne pallat te ri , me ashensor . apartamenti ka siperfaqe totale 106 m2 , siperfaqe e brendshme 94 m2 , siperfaqe e perbashket 12 m2 . ofrohet...
30/11/2020 14:39

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim