🏡 2 1 shtepi per shitje komuna parisit 2km nga qendra

🕵 Online 26 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

165,000 Euro - Mundesi E Rralle : 2+1+2wc+2ballk. Ne Zemer Te Bllokut - Credins (125m

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
125.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet super apartament okazion 2+1+2 wc ne pallat te ri (125m2), ne zemer te bllokut - rr. pjeter bogdani afer bankes credins, ose kopeshti 31.  sip totale eshte 125m2, orinetim jug- lindje ( plot d...
24/01/2021 00:29

50,000 Euro - Apartament Ne Shitje Te Pallatet Cabej

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(3.98 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 i mobiluar, apartamenti ndodhet ne zberitsht te pallatet Çabej, me nje siperfaqe 65.4 m2, me certifikate pronesie, i rivleresuar me cmimin e tregut, 50'000 euro i diskutues...
24/01/2021 22:35

65,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1,yzberisht(una19279)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
2
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit...
25/01/2021 05:43

115,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 PËrballË Taiwan, TiranË

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
25/01/2021 03:05

262,200 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Liqenit Afer Kopeshtit Botanik Ne

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
4
2.45 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Id 4121326liqeni, afer kopeshtit botanik, shitet aprtamentdhenbsp; 2+1 ndertim i ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, e gjithe shtepia me parket, punime gipsi me led, mur me zbukurime guri sistem ng...
25/01/2021 02:53

79,000 Euro - Ne Rrugen E Elbasanit Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
5
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4129115rruga e elbasanit, tek shkolla baletit, buze rruge, shitet apartament 2+1, siperfaqe 66 m² me hipoteke, kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht(dritaret platike me dopio-xham, parket gj...
25/01/2021 02:51

105,000 Euro - Okazion! Shitet 2+1+2 Tek 21 Dhjetori.

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
3
1.13 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit. informacione mbi apartamentin: •sipërfaqja 116m2. • kati 3. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. •2 tual...
25/01/2021 02:27

61,000 Euro - Apt Me Strukture Perfekte - 1+1+bllk Dhe Me Certifikate Pronesie (kmpl

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
6
0.85 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apartament me strukture perfekte - 1+1+ballkon dhe me certifikate pronesie te rregullt, tek kompleks kolombo (porcelan) pjese e nje pallati me shume standart, ashensor sigurisht dhe administrim korrek...
25/01/2021 01:57

600,000 Euro - Shitet, Vilë, Rruga Riza Cerova, Tiranë, Al19346

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
220.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet, vilë, rruga riza cerova, tiranë.informacione mbi vilën:• strukturë dy katëshe.• sipërfaqe ndërtimi: 220 m2.• sipërfaqe trualli: 300 m2.organizimi :•kati 0: ambient ndenje, ambi...
25/01/2021 00:41

50,000 Euro - Apartament Ne Shitje Te Pallatet Cabej

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
3.98 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 i mobiluar, apartamenti ndodhet ne zberitsht te pallatet Çabej, me nje siperfaqe 65.4 m2, me certifikate pronesie, i rivleresuar me cmimin e tregut, 50'000 euro i diskutues...
24/01/2021 22:35

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

3+1 i mobiluar
Ambjenti
215.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
24/01/2021 19:36

250,000 Euro - Shitet Truall Dhe 2 Banesa

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
900.00 m2
Kati
2
5.13 Km
nga qendra
Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet truall me sipërfaqe 900 m2, me hipotekë, së bashku me dy banesa 113m2 dhe 53.7 m2, ndodhet ne kodër kamëz pranë shkollës 9 vjeçare “isa boletini”, në kryqëzim të rrugës së bash...
24/01/2021 22:07

75,000 Euro - Apartamente 2+1 Kodra E Diellit Ne Rrugen Rrapo Hekali Id 4121418

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
4
2.31 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Id 4121418rr.rrapo hekali, prane njesise administrative nr 13  shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m² (78 m2) me hipoteke, kati 4 me ashensor tualete , dhomat e gjumit me parket i mo...
24/01/2021 21:10

80,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes Prane Spitalit Amerikan

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4121470rruga e kavajes, prane spitalit amerikan 3, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 88 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 5 me ashensor, tualet, 2 ballkon, kondicioner, o...
24/01/2021 21:09

6,000,000 Leke - Shitet Shtepia Private Ne Lagjen ' Clirim ' Prapa Parkut ' Ti Je Engje

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
1
118.37 Km
nga qendra
Berati | Zone Periferike Shitet shtepia private ne lagjen " clirim " prapa parkut " ti je engjell ".shtepia eshte organizuar nga 2 dhoma dhe nje guzhine ,1 tualet,koridor dhe pak oborr, shtepia eshte e pajisr edhe me binxe.sh...
24/01/2021 20:20

55,000 Euro - Shitet,apartamenti 2+1,pallati Me Shigjeta(una18446)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
5
2.40 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e pallatit me shigjeta,rruga irfan tomini.informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit ...
24/01/2021 19:44

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
215.00 m2
Kati
6
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
24/01/2021 19:36

65,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,ali Demi, Tiranë.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
1.73 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 97 m2 • orientimi lindje-perëndim • dokumentacioni : me hipotek...
24/01/2021 19:33

48,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Tregut Elektrik Ne Tirane (id 411

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4119103rruga e elbasanit, ne zonen e tregut elektrik, shitet apartament 1+1, siperfaqe 55 m² me hipoteke , kati 4 (i fundit), i rikonstruktuar totalisht, bosh, tualet me dritare,aneks i vecuar, ko...
24/01/2021 19:27

59,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Zonen E Astirit Bulevardi I Ri Id 4121497

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4121497ne zonen e astirit prane bulevardit te ri, shitet apartament 2+1, siperfaqja 97 m², me hipoteke  , kati i 3, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar, 1 tualet, me verande.cmimi 59000 euro. ...
24/01/2021 17:49

49,500 Euro - Shitet,apartament 1+1, Pallatet Cabej,misto Mame(una19270)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
1
3.80 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames,në pallatet cabej.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 64m...
24/01/2021 16:46

65,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje, Yzberisht

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
8
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e yzberishtit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 8( i fundit) te nje pallati te ri. apartamenti organizohet ne ambient ndenj/kuzhin...
24/01/2021 15:57

34,000 Euro - Shitet Garsoniere 30 M2 Ne Rrugen Bardhyl Tek Kryqezimi Ngjitur Me Bar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
2
1.49 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet garsoniere 30 m2 ne rrugen bardhyl tek kryqezimi ngjitur me bar oslo tirane, ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit.garsoniera eshte ne katin e dyte ne pallat te ri me punime cileso...
24/01/2021 15:03

102,000 Euro - Okazion! Shitet Apartament 2+1

2+1 Bosh
Ambjenti
120.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(2.15 Km nga qendra)
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1+2 tualete prane pediatrise ne rrugen kongresi i manastirit. apartamenti ka siperfaqe 120 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 4 te nje kompleks teper cilesor ndertimi i te cilit p...
24/01/2021 00:55

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim