aksesor elektronik

Aksesore Elektronike “atila Electronics”

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri tek ne do te gjeni aksesore te ndryshem per telefona celulare te modeleve dhe markave te ndryshme. kufjet hjc120 ofrojne fashion dhe prakticitet njekohesisht. keto kufje ofrojne cilesi maksimale te ...
14/04/2021 20:17

Kamer Sigurie Ip Wifi 1080p Xiaomi

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Kamer sigurie ip wifi 1080p xiaomi ...
10/04/2021 00:27

Android Box 4gb Ram 64 Rom

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Android 10.0 operating system – for the best compatibility with all the latest apps and programs. 4 gb of ram and 32 gb of rom – which means lots of operating power and plentiful storage for all ...
17/03/2021 08:52

Mini Drone Me Kamer

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Mini drone me kamer • • 👉 distanca 40m 👉kohezgjatja ne ajer 8 minuta 👉 pamje dhe komandim nga celulari • 👍porosit tani dhe paguaj ne dorezim cel. : +355 67 605 5465 ...
17/03/2021 08:51

Gjurmues Gps Kunder Vjedhjes

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj, te partnerit / partneres, punonjesve ose sendeve tuaja me vlere ne kohe reale ? keto jane pajisjet qe jua mundesojne tre modele te testuar paraprakisht...
17/03/2021 08:49

Stilolaps Me Kamer Te Fshehte

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Stilolaps me kamer te fshehte ☑️regjistron video dhe audio me definicion të larte ☑️ video avi format 720x480 me rezolucion të lartë ☑️lidhje e thjeshtë me pc ose laptop ☑️le...
17/03/2021 08:48

Kufje Me Bluetooth Twsl21

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Kufje me bluetooth twsl21 ☑️perputhet me te gjithe modelet e celularit ☑️mbajtese me karrikim baterie ☑️rezistent ndaj ujit ☑️distanca 15m ☑️ bateria reziston 4 ore dhe karr...
17/03/2021 08:47

Byzylyk/orë Inteligjente Qe Lidhet Dhe Me Celularin

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Byzylyk/orë inteligjente qe lidhet dhe me celularin. monitorim ne celular me atë të aplikacionit yoho sports funksionet: 1. monitoron hapat, km, kalorite e harxhuara, pulsin, presionin e gjaku...
17/03/2021 08:45

Adaptor Marrës Aux-bluetooth 3.5 Mm

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Adaptor marrës aux-bluetooth 3.5 mm ...
17/03/2021 08:43

Mbajtëse Celulari Me Magnet Për Makinë

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Mbajtëse celulari me magnet për makinë 👍porosit tani dhe paguaj ne dorezim 👍cel: +355 67 605 5465 ...
17/03/2021 08:41

Kabell Iphone

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Kabell iphone me cilesi shume te mire. malli jepet me shumice....
05/02/2021 19:15

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 6ram 64giga i ri akull me kuti dhe me karrikus. miui 12.android 10 batteria full charg.zgjat ,3 dite. ...
29/01/2021 08:17

Bokse Per Kompiuter

Tirana | Don Bosko Shiten per arsyeje mos perdorimi ...
23/01/2021 07:02

Mbajte Celulari Per Biciklete/motorr

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Fikson dhe siguron celularin gjate ngarjes se bicikletes. ke nje pamje te qarte vizive te ekranit. specifikim: materiali: aliazh alumini e pajtueshme me: universale ngjyra: e zezë pesha: 115g ...
17/01/2021 12:57

Aksesore Elektronike “electronics” Tirane

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ne “eletronics” do te gjeni te gjithe aksesoret me cilesore ne treg per te gjitha modelet dhe oajisjet tuaja elektronike!na vizitoni!dhenbsp;adresa: rruga myslym shyri, nr.56websits: www.electro...
12/12/2020 15:10

Aksesore Elektronike “pc Store” Tirane

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja tek ne do te gjeni te gjithe aksesoret e nevojshem per pajisjet tuaja elektronike!mund te na vizitoni online ose ne dyqan ne rrugen e dibres.adresa: rruga e dibrestel: 04 222 1076 ...
04/12/2020 15:04

Amplifika

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet majtofoni kenwood ne gjendje perfekte si i ri.punon cd radio si dhe lidhet me aux me telefon me kompjuter tv ,,ka boksat e veta origjinal si dhe pultin shitet per arsye mos perdorimi ...
01/11/2020 12:06

Kenwood Ne Gjendje Perfekte

Tirana | Zone Periferike Shitet majtofoni kenwood ne gjendje perfekte punon radio cd kaset si dhe mundeson lidhjen aux qe mund ta lidhesh me cel pc tv etj,ka boksat e veta origjinal pultin .ka volum shum te paster shitet per ...
01/11/2020 11:59

Shiten 2 Kasetofona Origjinal Sony

Tirana | Zone Periferike Shiten 2 kasetofona origjinal sony jvc cd mp3 aux bluetooth.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume. ...
02/09/2020 15:07

Shitet Metal Detector

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet metal detector i paperdorur, eshte me bateri. cmimi eshte 400€. per me shume info kontaktoni ne mesazh....
02/09/2020 15:06

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim