aksesor elektronik

Aksesore Elektronike “electronics” Tirane

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ne “eletronics” do te gjeni te gjithe aksesoret me cilesore ne treg per te gjitha modelet dhe oajisjet tuaja elektronike!na vizitoni!dhenbsp;adresa: rruga myslym shyri, nr.56websits: www.electro...
05/10/2020 15:10

Shiten 2 Kasetofona Origjinal Sony

Tirane | Zone Periferike Shiten 2 kasetofona origjinal sony jvc cd mp3 aux bluetooth.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume. ...
02/09/2020 15:07

Shitet Metal Detector

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet metal detector i paperdorur, eshte me bateri. cmimi eshte 400€. per me shume info kontaktoni ne mesazh....
02/09/2020 15:06

Pjekes Ne Hell 1+1

Lezhe | Qender I perdorur por shum funksional...
12/05/2020 12:11

Shiten Kufje Agjentesh

Shkoder | Qender Shiten kufje agjentesh, kufje anti radiation qe do te thote qe sbejne asnje demtim ne vesh gjate komunikimit apo degjimit te zerit, zerin e jep cilesi te qarte dhe te paster ( te dizenjuara per agjent...
28/02/2020 12:13

Shitet Prozhektor Te Medhenje

Tirane | Zone Periferike Dhenbsp;prozhektor te medhenjbashke me llambat e tyre ekonomikecmimi : 75€ copadhenbsp;shume te mirmbajtura -dhenbsp;dhenbsp;35 cop...
27/02/2020 18:40

Shitet Ps4 1trb Slim

Tirane | Zone Periferike Shitet ps4 1trb slim.cmimi 300 euro....
21/01/2020 22:55

Starter Kaiser Origjinal Per Karikimin E Baterive Te Makinave

Korce | Qender Starter origjinal gjerman per te karikuar bateri makina te vogla dhe kamion.trasport kudo ne shqiperi.kontaktoni ne numrin e celularit. ...
20/01/2020 00:03

Shiten Aparat Fotokopimi Bardh E Zi Dhe Printer Me Ngjyra

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten aparat fotokopimi bardh e zi dhe printer me ngjyra jan origjinal te ardhur nga gjermania. jan super e shiten me cmime te mira e okazjon...
19/01/2020 14:00

Shiten Lente Per Aparat Fotografik Profesional

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten lente per aparat fotografik profesionalcanon ef 100-400mm f/4.5-5.6l is ii usm lensdhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
14/01/2020 23:24

Shitet Iphone 7 128gb

Tirane | Zone Periferike Shitet iphone 7 128gb. ne gjendje te mire....
13/01/2020 22:30

R&r Electronics, Tirane (aksesore Elektronike)

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Dyqani rdheamp;r electronics, ka filluar aktivitetin e saj ne nje dyqan modest ne rrugen irfan tonini e ne vitin 2012 hapi dyqanin tjeter ne rrugen e kavajes.rdheamp;r computer services, eshte fokusua...
10/01/2020 00:27

Aksesore Elektronike “ Mobile Phone Tani” Tirane & Fier

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Mobile phones tanidhenbsp;ofron aksesore te ndryshem elektronik. aksesore celularesh, kompjuterash, makinash, etj..!dhenbsp;ofrohen aksesore origjinal dhe me cmime te arsyeshme. ofrojme shitje dhe ser...
09/01/2020 23:57

Aksesore Elektronike “pc Store” Tirane

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja tek ne do te gjeni te gjithe aksesoret e nevojshem per pajisjet tuaja elektronike!mund te na vizitoni online ose ne dyqan ne rrugen e dibres.adresa: rruga e dibrestel: 04 222 1076 ...
09/01/2020 00:22

Aksesore Elektronike “atila Electronics”

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri tek ne do te gjeni aksesore te ndryshem per telefona celulare te modeleve dhe markave te ndryshme. kufjet hjc120 ofrojne fashion dhe prakticitet njekohesisht. keto kufje ofrojne cilesi maksimale te ...
09/01/2020 00:14

Shitet Aparat Fotografik Nikon D7100

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet aparat nikon d7100 gati i ri fare ka bateri karikues (vetem trupi 350euro)...
20/12/2019 21:00

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim