shitet ora

Ore Hublot Big Ben Okazion

Tirana | Zone Periferike shitet okazion ore (watch) marka: hublot big ben ngjyra e zeze si ne foto ora eshte e ardhur nga anglia me cmim...
06/04/2021 10:34

Veshje Kunder Shiut Dhe Eres

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Komplete kundra shiut dhe erescmimi 2000lekpelerinat 1500lekdiaponojme shume ngjyratrasport kudo ne shqiperi...
29/03/2021 08:21

Golfe Per Femra

Tirana | Don Bosko Golfe te ndryshme per femra. 1 shumllojshmeri zgjedhjesh. vizitoni instagramin tone @himala.shop.al ...
27/01/2021 17:28

Njoftim! Shitet Kitare Klasike Eko 100 Euro+aksesorë

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Njoftim shitet kitare klasike eko italiane dhe e blere ne itali.e perdorur vetëm pak ditë.,e shes për arsye mospërdorimi.kitara shitet bashke me aksesore si kitara dhe tuner per kitaren dhe instr...
09/01/2021 12:11

Atlete Ugg Origjinale!

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Atlete ugg origjinale! numer 37 ,ne kuti, te paveshura asnjehere! shiten per arsye mase vijne te paketuara dhe me karten e tyre autentike -blere per 149€ -shiten per 110€ ...
07/10/2020 14:55

Shes Kepuce Prodhim Artizanal Ne Texas U.s.a Me Lekure Pitoni .

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten kepuce model cauboy te prodhuara me dore nga lekure pitoni ne texas , amerike. jane te perdorura ne gjendje shume te mire per te apasionuarit e ketij stili . nr.40 ...
17/09/2020 11:10

Shitet Ora E Vjeter Ruse 4 000 Lek

Tirana | Komuna e parisit Eshte e markes ЧАЙКА. eshte shume e vjeter punon por eshte dicka anktike. eshte per femra. shitet ne tirane. Çmimi 40 mij lek te vjetra ...
14/09/2020 14:47

Shiten Gira

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten gira te cmontueshme ...
03/09/2020 19:44

Shitet Varsja Flori 14k Versace

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Okazion! shes varsen flori 14k versace punim mbreteror 16.1 gram me 37 mije leke grami. cmimi: 600 mije leke. ...
09/05/2020 12:37

Stil Ndryshe Veshje Online

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten artikuj te ndryshem cdo gje firm origjinale me cmime te mira kontaktoni ne fb "stil ndryshe" ...
20/03/2020 00:21

Shitet Kuti Per Bizhuteri

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet kuti per bizhuteri e paperdorur, me cmim 800 leke....
02/03/2020 11:17

Shiten Pantallona Polo Trouser Dhe Xhaketa Cacharel Mont

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Shiten pantallona polo trouser te paperdorura me cmim 300 leke dhe xhaketa cacharel mont e re, e paperdorur me cmim 800 leke. ...
02/03/2020 11:11

Parfum Per Femra 90 Ml

Tirana | Zone Periferike Shitet super parfum origjinal yves saint laurent manifesto eau de parfum 90 ml për femra.....
21/02/2020 23:59

Shiten Antidjersa Origjinale

Tirana | Zone Periferike Shiten antidjersa origjinale deo stick,super marka.......
21/02/2020 23:57

Shitet Super Parfum Origjinal Ysl

Tirana | Zone Periferike Shitet super parfum origjinal ysl manifesto eau de parfum 90 ml per femrakontaktoni ne numrin e celularit...
13/02/2020 23:15

Parfum Origjinal Hugo Boss

Tirana | Zone Periferike Shitet super parfum origjinal hugo boss just differente 125 ml per meshkuj...
27/01/2020 00:24

Shiten 2 Ora Water Resistant

Tirana | Zone Periferike Shiten 2 ora per cmimin4000 te reja te interesuarit kontaktoni ne numrin e telefonit...
26/01/2020 23:51

Shitet New Ferucci Function Chronograph

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi New ferucci function chronographdhenbsp;⌚materiali Çelikfushat funksionalekundra ujittransporti falas1 vit garanci per bateri dhe mekanizem.Çmimi 5900 lekper porosi dhe informacion, kotaktoni ne n...
22/01/2020 22:21

Shitet Ore Frank Alex Per Femra

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ore frank alex per femrakundra ujit dhe me nje Çmim teper te favorshem.vetem 4300 lek.transporti kudo falas.adresa : rruga e durresit perball ish ambasades jugosllave....
22/01/2020 22:12

Shitet Phillippe Lauren

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Phillippe lauren.kundra ujitmateriali Çelik.fushat funksionaleÇmime teper te perballueshme.transporti falas.Çmimi eshte i vendosur siper fotos.per informacion dhe porosi na kontaktoni ne numrin e c...
22/01/2020 22:10

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim