340x230    340x230

🏡 kancelari

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet karrike zyre me rrota. e re, stok magazine. me krahë te rehatshem, strukturë e kromuar, rrjetë dhe tapiceri tekstili, boje qielli. mbeshtetsia prej rrjete me pikturen e kulles eiffel parise,...
19/05/2022 14:11

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Shiten qese plasmasi ekologjike me trashesi 180 mikron me 3 masa. 57x37 cm, 46x46 cm dhe 38x38 cm. per paketime dhe ambalazhime te ndrysheme ne masa nga 7-15 kg. ne industrine ushqimore ne paketimin m...
26/04/2022 13:31

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shiten qese plastike per vakum me superoferte 650 lek/kg. per ruajtje te produkteve ushqimore. procesi i vakumosies realizohet nga aparati elektrik i vakumit. masat e qeseve: 21x12 cm, 21x10 cm dhe 1...
22/04/2022 20:20

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten fotokopje dhe printer me ngjyra. jane origjinal te ardhur nga gjermania.cmim te mire okazion. ndodhemi ne tirane.dhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion rreth cmimit....
11/01/2021 16:53

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Nese ke medalje dekorata nga gjysherit apo prinderit, apo thjesht i ke gjet diku, dhe do ti shesesh, me kontakto ne whatsup ne numrin 0682743856 me dergo foto dhe flasim. flm....
30/04/2020 02:52

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim