🏡 aksesore per bujqesi dhe kopshtari tek 21 dhjetori rruga e kavajes tir

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Shiten Fidane Plepi Kanadez

Korce | Zone Periferike Shiten fidane plepi kanadez 1-vjecar. cmimi 50 lek per fidan. ...
05/04/2021 00:11

Vaji Ulliri Bio!

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Vaji ulluri bio! 600 lek litri me pakice ose 500 me shumice! ...
16/11/2020 13:56

Mjelse Lopesh

Korce | Zone Periferike Mjelse lopesh per 1 lope dhe 2 lope.kontaktoni ne numrin e celularit. ...
12/09/2020 14:29

Freze

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet freza 1.32 cmcmimi 500 euro ...
11/04/2020 02:35

Shitet Freza Italiane Orgjinale

Fier | Zone Periferike Shitet freza italiane orgjinale 14 kw naft me motorrino dhe bateri japoneze me 4 shpejtesi 3+r vitprodhim 2019. freza eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. per me shum kontaktoni ne nr e tl...
28/03/2020 15:34

Shes Plug 3 Vesh Ne Gjendje Shume Te Mire

Elbasan | Zone Periferike Shes plug 3 vesh ne gjendje shume te mire me.shasi te mir vesh te rinj dhe maja te reja ..plugu kap 75 cm..i pershtatet zetorave 30 kw der ne 55 kw .shitet se nuk me ben pune te zetori qe kam. cmimi ...
26/01/2020 01:17

Shitet Zetor Ursus Polak

Tirane | Zone Periferike Shitet ursus polak 35kfshitet per arsye mosperdorimine gjendje shume te mire pune.vendodhja: kashar.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion....
11/01/2020 00:12

Vegla Pune Dhe Aksesore Bujqesie/kopshtarie

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes një gamë shumë e gjerë veglash pune dhe aksesore për ndërtim në një vend të vetëm. këtu ju mund të gjeni çdo mjet pune sado specifik të jetë dhe të përzgjidhni në larminë e akseso...
09/01/2020 00:51

Shitet Makine Mbjellese Demax

Elbasan | Zone Periferike Shitet makine mbjellese demax ne gjendje shume te mire. makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj, mjafton te me kontaktoni ne nr e tel meposhte per tju dhene informacion dhe mbi cmimin....
21/12/2019 19:59

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim