Blej mobilje,bejme montime cmontime si dhe transporte Tirane

Sherbime mobilerie 17/11/2022 12:33 Post ID: 43674


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Kosovareve - Harta
Lexime 421

Blejme-shesim mobilje te perdorura
Bejme montime-cmontime e riparime mobiljesh
Si dhe transporte te ndryshme