Mobileri me cilesine maksimale, korrektesi dhe cmimet me te leverdisshme. Tirane

Sherbime mobilerie 12/10/2022 08:15 Post ID: 1482


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 381

Cilesine me maksimale, korrektesine dhe cmimet me te leverdisshme i gjeni vetem tek MOBILERI KLEVI!

KUJDES ❗️Na gjeni ketu 👇🏼

✔️Rr. Ferit Xhajko, prane ish- restorant Durresit, perballe Tirana Bank.
✔️Hapur cdo dite 08:00-17:00

Ju mirepresim!