sherbime mobilerie

Lyejm Dyer Te Vjetra

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofroje sherbim, lyerje dyersh te vjetra, kuzhina, dhoma gjumi ne baze te cilesise se boje.per me shume informacion me kontaktoni!  ...
14/10/2020 18:58

Punime Pvc Alumini- Sherbime Duralumini

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Altini duralumin eshte firme private, me nje eksperience 17 vjecare ne treg. aktivitetet kryesore te kompanise perfshijne punimet e duraluminit si prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve nga plasti...
06/10/2020 12:36

Ofrojmë Sherbime Montim Cmontim Te Mobiljeve Lyerje Dhe Prodhim Mobil

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Mobilerijuer ju ofron shërbime si mobilim dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar kuzhina .dhoma gjumi per te rritur edhe per femije .etazhjer tv mbajtese kepucesh mobilje per tualet e te tjer sid...
30/09/2020 12:45

Mobileri Me Porosi "bledi"

Tirane | Sauk Mobileri me porosi "bledi"cilesi dhe cmime te arsyeshme.dhenbsp;na vizitoni ne adresen:dhenbsp;rruga elbasanit sauk " 500m mbi karburantin e vjeter " tirana, albaniadhenbsp;ju mirepresim!...
26/09/2020 22:15

Mobileri "class"

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Mobilje ofron mobilje nga me klasiket deri me modernet...me materiale cilesore dhe ngjyra nga me te bukurat...cmimet me konkuruese ne treg.ju mirepresim...na vizitoni...do te mbeteni te kenaqur!dhenbs...
26/09/2020 13:21

Prodhim Dyersh, Mobiliesh-eurobicaku

Tirane | Zone Periferike Eurobicakudhenbsp;ka lene gjurme ne tregdhenbsp; ne prodhimin e dyerve te brendeshme , mobiljeve , kuzhinave, kanatave dhe elementeve te tjere shtese.me nje eksperience disa vjecare ne treg, kompania ...
08/08/2020 11:43

Mobileri “erald” Sh.p.k -prodhimi Dhe Tregtimi I Mobiljeve Prej Dr

Kruje | Zone Periferike Mobileri “erald” sh.p.k realizon prodhimin në bazë të kërkesës, e cila vjen nga partnerët tanë në shqipëri, kosovë, mal izi, greqi, gjermani, belgjikë dhe angli.mobileri “erald” sh....
25/07/2020 14:40

Mobileri Caca

Kruje | Zone Periferike Mobileri caca me nje eksperiense shume vjecare ne fushen e mobilimit jemi ne gjendje te arredojme shtepine tuaj..me gjithcka cfare i perket mobilimit !prodhon:dhoma gjumi,guzhina, mini bare, tavolina...
18/07/2020 13:17

Sherbime Profesionale Marangozi

Elbasan | Qender Sherbime profesionale marangozi- montim dyersh te brendeshme dhe te blinduara- prodhim dhe riparim mobilje  ...
09/07/2020 12:51

Lejem Dyer, Kuzhina Dhe Dhoma Gjumi

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣lyejm dyer te vjetra, kuzhina dhe dhoma gjumi.cmimi ne baze te cilesis se bojes. ...
18/06/2020 09:39

Vetrofusione Gjoka Shpk -punime Xhami Dhe Duralumini

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Vetrofusione gjoka shpk është krijuar për të permbushur nevojat dhe kërkesat e klienteve, sidomos atyre aktual, po ashtu edhe klienteve potencial. misioni i kompanisë është të ofrojë punime ...
28/05/2020 10:45

Mobileri Bare

Fier | Zone Periferike Mobileri bare*kënde *mini-bare *dhoma gjumi *kuzhina *tavolinabejme porosi sipas deshires tuaj !* ketu do te gjeni cilesi dhe cmime fantastike *ne bashkepunim me firmat me prestigjoze greke !adresa :...
08/05/2020 12:39

Shiten Kolltuqe Dy Vendesh Te Pershtatshem

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten kolltuqe dy vendesh te pershtatshemper salla lojrashgjatesia 120 cmthellesia 60 cmgjendja shume e mirecmimi 2500 lek copa !10 cope ne total!...
28/02/2020 12:46

Mobileri Epika- Prodhim Mobiljesh Cilesore Me Dizajn Te Te Gjitha Stil

Tirane | Zone Periferike Zhvillimi ynë i vazhdueshëm buron nga: specifikimi, cilësia, dhe shërbimi më i mirë për klientin.prodhojmë mobilje cilësore dhe ua ofrojmë në cmime reale fabrike. stafi ynë i specifikuar, ...
25/02/2020 10:06

Duralumin Arben- Prane Jush Me Sherbimin Dhe Cilesine E Duhur

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Punime duralumini arben me një eksperiencë 15 vjeçare ju ofron shërbime dhe punime cilësore duke vendosur në jetë çdo ide tuajën....
20/02/2020 17:50

Mobileri Proda- Prodhimi Dhe Transporti I Mobiljeve Ne Kohe Rekord

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Mobileri prodae themeluar ne vitin 2000cilësia e lartë e mobiljeve, ndërthurja e klasikes me modernen dhe porositë sipas gustove dhe përmasave të ambientit tuaj mund të gjenden në një mobiler...
20/02/2020 17:41

Mobileri Klajdi

Kruje | Zone Periferike Mobileri klajdi eshte nje nga mobilerite me te medha ne shqiperi. u themelua ne vitin 1996 me fillime modeste, por me ambicie te medha. shume shpejt kompania jone u konsolidua dhe filloi ti pergjigje...
18/02/2020 11:07

Mobileri E Duralumin Ramku

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ramku interior dhe design , me nje pervoje 30-vjecare ju ofron : arredim shtepie duke filluar nga kuzhinat moderrne edhe ato klasike. me pas fillojme me dhomat e gjumit per femije e te rritur te perf...
17/02/2020 10:08

Mobileri Mega Mobiline

Fier | Zone Periferike Mobileri mega mobiline, fabrike mobiljesh, shitje me shumice dhe pakice.adresa : autostrada fier-lushnje kilometri i 8-tena kontaktoni per me shume ne numrin e celularit...
15/02/2020 00:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim