sherbime mobilerie tek zone periferike fier

Lyejm Dyer Te Vjetra

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofroje sherbim, lyerje dyersh te vjetra, kuzhina, dhoma gjumi ne baze te cilesise se boje.per me shume informacion me kontaktoni!  ...
18/12/2020 12:13

Luart Mobileri

Durres | Zone Periferike Luart mobileri ofron:dhenbsp;dhenbsp;prodhim dhe montim mobiljesh si:dhenbsp;- dhoma gjumi martesore- dhoma gjumi për fëmijë- komodina dhe rafte funksionale- dollapë dhe garderobadhenbsp; me përm...
14/12/2020 16:48

Mobileri “erald” Sh.p.k

Kruje | Zone Periferike Mobileri “erald” sh.p.k realizon prodhimin në bazë të kërkesës, e cila vjen nga partnerët tanë në shqipëri, kosovë, mal izi, greqi, gjermani, belgjikë dhe angli. mobileri “erald”...
08/12/2020 12:00

Mobileri Muca

Tirana | Vore Mobileri muca nje kompani me rrenje te forta ne tregun shqipetare qe nga viti 2001. duke ofruar mobilim shtepiash dhe zyrash me varietetin me te larte ne form, ngjyra, materiale. ofron staf te kualifi...
17/11/2020 12:52

Pastrim I Kolltuqeve Dhe Tapeteve, Cmimi Me I Ulet Tek Ne!

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Lotus pastrim = pastrim kimik + pastrim me avull cmimet me te uleta per pastrim te kolltuqeve: -pastrim i dhomave te gjumit/dysheqeve -pastrim i divaneve -pastrim i kolltuqeve -pastrim i jaste...
14/11/2020 18:02

Mobileri Epika- Prodhim Mobiljesh Cilesore Me Dizajn Te Te Gjitha Stil

Tirana | Zone Periferike Zhvillimi ynë i vazhdueshëm buron nga: specifikimi, cilësia, dhe shërbimi më i mirë për klientin.prodhojmë mobilje cilësore dhe ua ofrojmë në cmime reale fabrike. stafi ynë i specifikuar, ...
14/11/2020 14:16

Mobileri Me Porosi "bledi"

Tirana | Sauk Mobileri me porosi "bledi"cilesi dhe cmime te arsyeshme.dhenbsp;na vizitoni ne adresen:dhenbsp;rruga elbasanit sauk " 500m mbi karburantin e vjeter " tirana, albaniadhenbsp;ju mirepresim!...
02/11/2020 15:39

Punime Pvc Alumini- Sherbime Duralumini

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Altini duralumin eshte firme private, me nje eksperience 17 vjecare ne treg. aktivitetet kryesore te kompanise perfshijne punimet e duraluminit si prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve nga plasti...
06/10/2020 12:36

Ofrojmë Sherbime Montim Cmontim Te Mobiljeve Lyerje Dhe Prodhim Mobil

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Mobilerijuer ju ofron shërbime si mobilim dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar kuzhina .dhoma gjumi per te rritur edhe per femije .etazhjer tv mbajtese kepucesh mobilje per tualet e te tjer sid...
30/09/2020 12:45

Mobileri "class"

Tirana | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Mobilje ofron mobilje nga me klasiket deri me modernet...me materiale cilesore dhe ngjyra nga me te bukurat...cmimet me konkuruese ne treg.ju mirepresim...na vizitoni...do te mbeteni te kenaqur!dhenbs...
26/09/2020 13:21

Prodhim Dyersh, Mobiliesh-eurobicaku

Tirana | Zone Periferike Eurobicakudhenbsp;ka lene gjurme ne tregdhenbsp; ne prodhimin e dyerve te brendeshme , mobiljeve , kuzhinave, kanatave dhe elementeve te tjere shtese.me nje eksperience disa vjecare ne treg, kompania ...
08/08/2020 11:43

Mobileri “erald” Sh.p.k -prodhimi Dhe Tregtimi I Mobiljeve Prej Dr

Kruje | Zone Periferike Mobileri “erald” sh.p.k realizon prodhimin në bazë të kërkesës, e cila vjen nga partnerët tanë në shqipëri, kosovë, mal izi, greqi, gjermani, belgjikë dhe angli.mobileri “erald” sh....
25/07/2020 14:40

Mobileri Caca

Kruje | Zone Periferike Mobileri caca me nje eksperiense shume vjecare ne fushen e mobilimit jemi ne gjendje te arredojme shtepine tuaj..me gjithcka cfare i perket mobilimit !prodhon:dhoma gjumi,guzhina, mini bare, tavolina...
18/07/2020 13:17

Sherbime Profesionale Marangozi

Elbasan | Qender Sherbime profesionale marangozi- montim dyersh te brendeshme dhe te blinduara- prodhim dhe riparim mobilje  ...
09/07/2020 12:51

Lejem Dyer, Kuzhina Dhe Dhoma Gjumi

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣lyejm dyer te vjetra, kuzhina dhe dhoma gjumi.cmimi ne baze te cilesis se bojes. ...
18/06/2020 09:39

Vetrofusione Gjoka Shpk -punime Xhami Dhe Duralumini

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Vetrofusione gjoka shpk është krijuar për të permbushur nevojat dhe kërkesat e klienteve, sidomos atyre aktual, po ashtu edhe klienteve potencial. misioni i kompanisë është të ofrojë punime ...
28/05/2020 10:45

Mobileri Bare

Fier | Zone Periferike Mobileri bare*kënde *mini-bare *dhoma gjumi *kuzhina *tavolinabejme porosi sipas deshires tuaj !* ketu do te gjeni cilesi dhe cmime fantastike *ne bashkepunim me firmat me prestigjoze greke !adresa :...
08/05/2020 12:39

Shiten Kolltuqe Dy Vendesh Te Pershtatshem

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten kolltuqe dy vendesh te pershtatshemper salla lojrashgjatesia 120 cmthellesia 60 cmgjendja shume e mirecmimi 2500 lek copa !10 cope ne total!...
28/02/2020 12:46

Duralumin Arben- Prane Jush Me Sherbimin Dhe Cilesine E Duhur

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Punime duralumini arben me një eksperiencë 15 vjeçare ju ofron shërbime dhe punime cilësore duke vendosur në jetë çdo ide tuajën....
20/02/2020 17:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim