Punime Dore me grep. Tirane

Sherbime Artistike 25/09/2022 16:28 Post ID: 83847


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni Thate, Tirane, Shqiperia - Harta
Lexime 71

Bejme punime dore me grep sipas porosive ,
Mund te realizojme punime nga me te ndryshmet kundrejt porosive .
Bejme Dantella dhe punime te tjera.
Marim Porosi.