🏡 sherbime artistike

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Kurse Piano

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Ofroj kurse pianoje per femije (fillestare dhe jo fillestare). kam 12 vjet qe studioj ne degen e pianos, dhe momentalisht studente ne universitetin e arteve tirane. jam shume e komunikueshme dhe e aft...
07/02/2021 16:54

Love&dance- Kurse Kercimi

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Lovedheamp;dance- ofron kurse te kercimeve latine si: salsa, bachata, merengue, cha cha cha, rueda de casino, bali di gruppo, jive, rumba, tango. behuni pjese e grupit! meso si te ndjekesh rit...
29/06/2020 21:52

Qendra Performance

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Ofrojme kurse ne dege te artit si: piano, kitare, violine, bateri, kenge, balet klasik, hip-hop, pikture, aktrim, zumba dhe pilates per zonjat dhe zonjushaadresa 1. na gjeni prane liceut artistik, 50 ...
12/01/2020 21:48

Studio Kavalet

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Studio kavaletne jemi pedagogë dheamp; studentë të mrekullueshëm dhe krijues të artit në studio kavalet. ne dëshirojmë të mësojmë, të eksplorojmë, të mendojmë, të ndjejmë, të shohim ...
11/01/2020 01:21

Dhurata Artistike Te Personalizuara “dedikoj”

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Dedikoj.com është një kompani me funksionin e shitjeve online ku tregtohen një shumëllojshmëri produktesh të firmave dhe kompanive të ndryshme. qëllimi ynë është ti ofrojmë mundësinë kl...
10/01/2020 19:10

Sherbime Artistike “artline”

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofrojme sherbime artistike si qendistari, dhe produkte te personalizuara.dhenbsp;bluza, veshje, mbulesa te personalizuara me shkrime te porositura prej jush.set çarçafësh për të rritur dhe fëmij...
10/01/2020 19:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim