Travel Mania Tirana

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 18/05/2020 10:19 Post ID: 7986


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 113

Travel Mania eshte brand i Albmania Group dedikuar sherbimeve profesionale dhe ekskluzive te turizmit dhe udhetimeve.

Oferta Turistike si:
* Paketa Turistike
* Bileta Avioni
* Bileta Trageti
* Bileta Autobusi
* Rezervim Hoteli
* Transferta te Ndryshme
* Bileta Eventesh
* Bileta Ndeshje Futbolli
* Makina me Qera
* Autobusa me Qera

Adresa : Rr. Arkitekt Kasemi, P. "Hodo", K.1, Ap.5, Tek Brryli

Tirana, Albania

Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 7986