Max Travel & Tours Tirana

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 29/04/2020 03:52 Post ID: 7985


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 110

Agjensia Max Travel & Tours u krijua per tju ndihmuar ne pronotimin e biletave te linjave ajroje, te trageteve dhe autobuseve.

Adresa : Rruga Ymer Kurti

Tirana, Albania
Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 7985