Agjensi Udhetimesh Elbasan

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 25/01/2021 20:15 Post ID: 7983


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania - Harta
Lexime 167

Agjensi Udhetimesh "LEO & Daniele Travel BELSH ofron:

- Paketa turistike ne te gjithe europen
- Bileta Avioni
- Bileta Trageti
- Bileta Autobusi -ITALI-GREQI-GJERMANI-MAQEDONI-KROACI-BOSNJE-VJENE-ETJ

Adresa:rruga 31 gushti,perball big market

Belsh-Qendra, Elbasan, Albania

Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 7983