Agjensi Zagoria Travel Tirana

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 04/02/2021 12:54 Post ID: 7533


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 329

Zagoria Travel & Tours është një nga agjensitë kryesore në Shqiperi, duke ofruar shërbime për grupe dhe individë. Zagoria Travel u krijua për herë të parë në vitin 2010. E vendosur në Tiranë ne disa pika , zyrat tona janë të hapura nga ora 8:00 deri në 21:00 të darkes 6 ditë në javë ndersa të dielën jemi hapur nga ora 09:00 deri në 19:00 ju mund t'i telefononi lirisht agjentët tanë për kërkesa urgjente ose emergjenca.

 • Shërbimet tona përfshijnë çdo gjë që lidhet me turizmin, si:
 • Rezervimet Ndërkombëtare të Linjave Ajrore dhe Ticketing Low Cost
 • Rezervimi i hotelit në mbarë botën ku gjatë gjithë vitit ofrojme paketa me guide , si dhe paketa individuale.
 • Paketa turistike
 • Paketa turistike individuale
 • Paketa turistike All Inclusiv
 • Rezervim Hoteli
 • Bileta Avioni
 • Bileta Trageti
 • Bileta Autobusi:
 • Itali (duke filluar nga 50 euro)
 • Gjermani (duke filluar nga 70 euro)
 • France (duke filluar nga 140 euro)
 • -Zvicer (duke filluar nga 140 euro)
 • -Belgjik (duke filluar nga 140 euro)
 • -Greqi (duke filluar nga 20 euro)
 • Kosove (duke filluar nga 10 euro)
 • Malizi (duke filluar nga 15 euro)
 • Siguracion shemdeti ne udhetim

Misioni jone :- Eksploro Boten duke shpenzuar sa me pak !

Adresa :  sheshi karl topia

Tirana, Albania

Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 7533