Flexus Agjensi Udhetimi Tirana

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 01/10/2020 15:14 Post ID: 7467


Pagesa 35 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 130

Flexus Agjensi Udhetimi

Ju ofrojme bileta avioni me cmime fantastike per udhetime ne te gjitha destinacionet e botes.

Bileta Avioni - Trageti - Autobuzi / Paketa Turistike / Perkthime Greqisht - Anglisht / Aplikime te Llotaris Amerikane / Hotele & Resorte

Adresa: Rruga Hoxha Tahsim 292
Tirana, Albania 
Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 7467