TIRANA INTERBUS TRAVEL Tirana

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 15/01/2021 16:31 Post ID: 7407


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 193

TIRANA INTERBUS TRAVEL

Dëshironi të udhëtoni në Greqi dhe Itali?TIRANA INTERBUSTRAVEL është i duhuri për ju!Korrektesi dhe komoditet mbi të gjitha!

Ne jemi një kompani që është vazhdimisht në rritje falë preferencës së klientëve tanë të cilët tregojnë besimin në përvojën tonë shumëvitore dhe na motivojnë për tu bërë çdo ditë më të mirë duke kushtuar vëmëndje nevojave të tyre. Ne e duam atë që bëjmë dhe jemi shumë mirënjohës për të gjithë klientët gjatë viteve që na mbajnë lart në preferencat e tyre. Personeli i kompanisë TIRANA INTERBUS TRAVEL është gjithmonë këtu për t’ju shërbyer. Falemderime të përzemërta!
Adresa : RRUGA KAVAJES, Tirana, AlbaniaAnetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 7407