AGJENSI SUNRISE Travel & Tours. Tirane

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 14/04/2020 01:18 Post ID: 7111


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 44

AGJENSI "SUNRISE" Travel & Tours.

Enderro dhe zbulo boten me ne...!

BILETA TRAGETI.
-BILETA AVIONI
-BILETA AUTOBUZI.
-REZERVIME HOTELI MBARE BOTEN.
-PAKETA TURISTIKE VERORE DHE DIMERORE PER TE GJITHA VENDET E BOTES.
-SIGURACIONE SHENDETI.
-SIGURACIONE MAKINASH.
-KASKO.
-MAKINA ME QERA
Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 7111