Transport Makinash nga Gjermani per Shqiperi Tirana

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 03/02/2021 22:04 Post ID: 21289


Pagesa 700 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Stuttgart Gjermani - Harta
Lexime 401

Transport makinash nga Gjermania per ne Shqiperi me çmime te voltshme ! Numri kontakti WhatsApp

Njoftimi ID: 21289