Agjensi Udhetimi “Elba Travel” Elbasan Elbasan

Sherbim Transporti dhe infrastrukture 26/01/2021 15:07 Post ID: 1386


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania - Harta
Lexime 566

Agjensia e udjetimeve “Elba Travel” ofron:

Autobuza per udhetime ne Greqi
Autobuza per udhetime ne Stamboll
Agjensi turistike
-
Profesioniste ne fushen e udhetimit

Planifikim i pushimeve sipas deshires

Udhetoni ne çdo cep te globit

100% Siguri financiare
-
Adresa:
ELBASAN,
RRUGA RINIA,
LGJ. 11 NENTORI
e-mail: [email protected]
Tel.

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 1386