sherbim transporti dhe infrastrukture

Pati Travel Agjensi

Tirana | Zone Periferike Pati travel agjensiagjensi udhetimi vajtje-ardhje shqiperi-austri-gjermani-belgjike dhe anasjelltas. per orarin na kontaktoni !adresa: bulevardi blu64 bathorë, tiranë, albania ...
14/04/2021 18:26

Tirana Travel

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Tirana travelnese doni te udhetoni me autobuze komod brenda shqiperise por edhe ne shtete perreth si:kosovemaqedonibullgarimaili i zigreqiitaligjermani ju lutem na kontaktoni ! ...
14/04/2021 13:58

Transport Makinash Nga Gjermani Per Shqiperi

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Transport makinash nga gjermania per ne shqiperi me çmime te voltshme ! numri kontakti whatsapp 00491729381176 ...
13/04/2021 19:40

Agjensi Udhetimi “helios Travel”

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Helios travel është nje kompani autobusash me qendër në itali e cila ofron udhëtime me autobus nga italia për në shqipëri e anasjelltas. mbulojmë pjesën më të madhe të qyteteve italian...
13/04/2021 16:19

Agjensi Udhetimi “elba Travel” Elbasan

Elbasan | Qender Agjensia e udjetimeve “elba travel” ofron: ​ autobuza per udhetime ne greqi autobuza per udhetime ne stamboll agjensi turistike - profesioniste ne fushen e udhetimit planifikim i pushi...
13/04/2021 09:10

Agjensi Udhetimesh “kalemi Travel & Tours”

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Agjensi udhetimesh “kalemi travel dhe tours” me vite eksperience ne treg, eshte nje nga agjensita me te kerkuara prej jush! ofrojme sherbime te ndryshme duke nisur qe nga biletat e udhetimit me c...
05/04/2021 17:00

Queen Travel Bileta Avioni , Trageti , Autobusi .

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Queen travel ofron sherbim transporti dhe bileta . ofrojm transport per grupe individuale me guide brenda dhe jasht vendit me mjete komode. ofrojm bileta avioni , trageti , autobusi si dhe sigur...
29/03/2021 20:44

Agjensi Zagoria Travel

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Zagoria travel dhe tours është një nga agjensitë kryesore në shqiperi, duke ofruar shërbime për grupe dhe individë. zagoria travel u krijua për herë të parë në vitin 2010. e vendosur në...
04/02/2021 12:54

Agjensi Udhetimesh

Elbasan | Qender Agjensi udhetimesh "leo dhe daniele travel belsh ofron:- paketa turistike ne te gjithe europen- bileta avioni- bileta trageti- bileta autobusi -itali-greqi-gjermani-maqedoni-kroaci-bosnje-vjene-etjadr...
25/01/2021 20:15

Ola Travel

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ola travel bileta : avioni , trageti , autobusi paketa turistike , rezervime hotelesh siguracione shendeti ne udhetim per rezervime kontaktoni!adresa : rruga e kavajes, tirana, albani ...
15/01/2021 16:31

Tirana Interbus Travel

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Tirana interbus traveldëshironi të udhëtoni në greqi dhe itali?tirana interbustravel është i duhuri për ju!korrektesi dhe komoditet mbi të gjitha!ne jemi një kompani që është vazhdimisht n...
15/01/2021 16:31

Agjensi Udhetimi Supreme Travel

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Agjensi udhetimi "supreme travel" është agjensia e vetme që ju sjell cmimet më të mira ne tregun shqiptar,mos hezitoni të na kontaktoni. udhëtimi juaj është vetëm nje klikim larg!te ne mund ...
05/12/2020 14:26

Bileta Avioni

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Hima travel dhe tours sherbimet : bileta avioni paketa turistike siguracione shendeti rezervim hoteli bileta autobusi ------------------------- bileta avioni te lira per itali bileta ...
27/10/2020 11:49

Flexus Agjensi Udhetimi

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Flexus agjensi udhetimiju ofrojme bileta avioni me cmime fantastike per udhetime ne te gjitha destinacionet e botes.bileta avioni - trageti - autobuzi / paketa turistike / perkthime greqisht - anglis...
01/10/2020 15:14

Agjenci Udhëtimi Mario

Elbasan | Zone Periferike Agjenci udhëtimi mariopër më shumë komoditet,korrektësi dhe çmime shumë konkuruese për të gjitha udhëtimet jashtë vendit.adresa: rruga jorgji dilo , cerriku, elbasan, albania ...
13/06/2020 12:09

Travel Mania

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Travel mania eshte brand i albmania group dedikuar sherbimeve profesionale dhe ekskluzive te turizmit dhe udhetimeve.oferta turistike si:* paketa turistike* bileta avioni* bileta trageti* bileta autob...
18/05/2020 10:19

Premier Travel & Tours

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Premier travel dhe toursbileta avioni/trageti/autobusi, paketa turistike, rezervime hoteli per individe dhe grupeadresa : kompleksi halili, blloku f, kati i dyte perballe viles gold prane njesise adm...
18/05/2020 10:18

Max Travel & Tours

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Agjensia max travel dhe tours u krijua per tju ndihmuar ne pronotimin e biletave te linjave ajroje, te trageteve dhe autobuseve.adresa : rruga ymer kurtitirana, albania ...
29/04/2020 03:52

Real Xh Agjensi Udhetimesh & Turistike

Elbasan | Qender Real xh agjensi udhetimesh dhe turistikesherbimet:exchange kembim valutor, moneygram ak-invest, agjensi udhetimi dhe turistike, kompani sigurimeshadresa: lagja clirimi, rruga thoma kalefi perbri bash...
29/04/2020 03:45

Konini Travel&tours

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Konini traveldhetours agjensi udhetimi1)bileta avioni2)bileta autobuzi3)bileta trageti 4)rezervime hoteli5)paketa turistikeadresa: rr. muhamet gjollesha ,zogu i zi. perball karburant kastratittirana,...
22/04/2020 03:11

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim