sherbim transporti dhe infrastrukture

Agjensi Zagoria Travel

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Zagoria travel dhe tours është një nga agjensitë kryesore në shqiperi, duke ofruar shërbime për grupe dhe individë. zagoria travel u krijua për herë të parë në vitin 2010. e vendosur në...
19/10/2020 15:36

Pati Travel Agjensi

Tirane | Zone Periferike Pati travel agjensiagjensi udhetimi vajtje-ardhje shqiperi-austri-gjermani-belgjike dhe anasjelltas. per orarin na kontaktoni !adresa: bulevardi blu64 bathorë, tiranë, albania ...
17/10/2020 12:56

Flexus Agjensi Udhetimi

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Flexus agjensi udhetimiju ofrojme bileta avioni me cmime fantastike per udhetime ne te gjitha destinacionet e botes.bileta avioni - trageti - autobuzi / paketa turistike / perkthime greqisht - anglis...
01/10/2020 15:14

Agjensi Udhetimi “elba Travel” Elbasan

Elbasan | Qender Agjensia e udjetimeve “elba travel” ofron: ​ autobuza per udhetime ne greqi autobuza per udhetime ne stamboll agjensi turistike - profesioniste ne fushen e udhetimit planifikim i pushi...
30/09/2020 11:14

Tirana Interbus Travel

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Tirana interbus traveldëshironi të udhëtoni në greqi dhe itali?tirana interbustravel është i duhuri për ju!korrektesi dhe komoditet mbi të gjitha!ne jemi një kompani që është vazhdimisht n...
24/09/2020 13:58

Agjensi Udhetimi “helios Travel”

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Helios travel është nje kompani autobusash me qendër në itali e cila ofron udhëtime me autobus nga italia për në shqipëri e anasjelltas. mbulojmë pjesën më të madhe të qyteteve italian...
12/08/2020 16:07

Ola Travel

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ola travel bileta : avioni , trageti , autobusi paketa turistike , rezervime hotelesh siguracione shendeti ne udhetim per rezervime kontaktoni!adresa : rruga e kavajes, tirana, albani ...
13/06/2020 12:11

Agjenci Udhëtimi Mario

Elbasan | Zone Periferike Agjenci udhëtimi mariopër më shumë komoditet,korrektësi dhe çmime shumë konkuruese për të gjitha udhëtimet jashtë vendit.adresa: rruga jorgji dilo , cerriku, elbasan, albania ...
13/06/2020 12:09

Travel Mania

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Travel mania eshte brand i albmania group dedikuar sherbimeve profesionale dhe ekskluzive te turizmit dhe udhetimeve.oferta turistike si:* paketa turistike* bileta avioni* bileta trageti* bileta autob...
18/05/2020 10:19

Premier Travel & Tours

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Premier travel dhe toursbileta avioni/trageti/autobusi, paketa turistike, rezervime hoteli per individe dhe grupeadresa : kompleksi halili, blloku f, kati i dyte perballe viles gold prane njesise adm...
18/05/2020 10:18

Max Travel & Tours

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Agjensia max travel dhe tours u krijua per tju ndihmuar ne pronotimin e biletave te linjave ajroje, te trageteve dhe autobuseve.adresa : rruga ymer kurtitirana, albania ...
29/04/2020 03:52

Real Xh Agjensi Udhetimesh & Turistike

Elbasan | Qender Real xh agjensi udhetimesh dhe turistikesherbimet:exchange kembim valutor, moneygram ak-invest, agjensi udhetimi dhe turistike, kompani sigurimeshadresa: lagja clirimi, rruga thoma kalefi perbri bash...
29/04/2020 03:45

Agjensi Udhetimesh

Elbasan | Qender Agjensi udhetimesh "leo dhe daniele travel belsh ofron:- paketa turistike ne te gjithe europen- bileta avioni- bileta trageti- bileta autobusi -itali-greqi-gjermani-maqedoni-kroaci-bosnje-vjene-etjadr...
29/04/2020 03:40

Konini Travel&tours

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Konini traveldhetours agjensi udhetimi1)bileta avioni2)bileta autobuzi3)bileta trageti 4)rezervime hoteli5)paketa turistikeadresa: rr. muhamet gjollesha ,zogu i zi. perball karburant kastratittirana,...
22/04/2020 03:11

Agjensi Turistike Edi

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Agjensi turistike ediagjensia turistike edi ofron cmimet me te lira per destinacionet me te bukura ne shqiperi ...
21/04/2020 00:26

Protravel

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 📣protravel - agjensi udhetimi ofron:📣✅bileta avioni,✅bileta autobusi,✅bileta trageti,✅paketa turistike,✅guida turistike,✅siguracione etj.🥰you dream it, we plan it!😍📍adresa: ...
20/04/2020 00:42

Globus Travel

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Globus travelme një përvojë 15 vjeçare, e integruar tërësisht në politikat e zhvillimit të turizmit, në bashkëpunim të ngushtë me hotele të kategorisë së lartë të shërbimit, guida pr...
20/04/2020 00:28

Narom Travel Albania

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Narom travel albania - ofron programin j1 summer work and travel usa. program i krijuar nga departamenti i shtetit amerkan qe ju mundeson studenteve te udhetojne, shetisin dhe punojne ne vende turisti...
19/04/2020 02:38

Tirana Travel

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Tirana travelnese doni te udhetoni me autobuze komod brenda shqiperise por edhe ne shtete perreth si:kosovemaqedonibullgarimaili i zigreqiitaligjermani ju lutem na kontaktoni ! ...
19/04/2020 02:33

Agimi Travel Elbasan

Elbasan | Qender Agimi travel elbasanagimi travel është një nga kompanitë me te kerkuara ne vend per kryerjen e transportit të rregullt ndërkombëtar. aktualisht, ne ofrojmë shërbime të transportit të udhët...
19/04/2020 02:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim