funeral agent tek qender shkoder

Sherbime Funerale

Fier | Qender Sherbime funerale " emini "ne ju shërbejmë në çdo kohë, 24 orë hapur. në gatishmëri dhe në shërbim të plot.adresa: lagja 1 maj, rruga: cameria , fier ...
11/04/2021 14:37

Agjensi Funerale “dea” Tirane

Tirana | Zone Periferike Organizojme ceremoni funerale dinjitoze korrekte e profesionale brenda dhe jashte vendit me çmime shteterore, sherbim transporti me autobus, qefin, larje, kurora lulesh etj....
08/04/2021 23:21

Agjensi Funerale “leba” Ne Durres

Durres | Qender Ne jemi me ju, ne çdo hap te dhimbjes suaj ne nuk bejme thjesht vetem sherbime funerale, ne jemi me ju dhe per ju, kurdo qe ju keni nevoje. parapergatitje parapergatitja e varrimit, duhet te je...
06/04/2021 08:16

Agjensi Funerale Çim Gjeci

Durres | Qender Agjensi funerale Çim gjeciadresa: shkozet  durres, durrës, albania ...
02/04/2021 15:08

Agjensi Funerali Dhe Sherbim Ambulance

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣agjensi funeralidhenbsp;"universal"⚰️✅sherbime funerali ne te gjithe shqiperine dhe jashte saj.🇪🇺✅sherbim ambulance urgjence dhe transport 24 ore ne te gjithe vendin dhe jashte me ek...
31/03/2021 12:11

Agjensi Sherbime Funerale Çim Kërtalli Nga 1991

Durres | Qender Agjensi sherbime funerale Çim kërtalli nga 1991agjensia shËrbimeve funerale internacionale" Çim kërtalli " për fat të keq disa momente të jetës kërkojnë praninë tonë dhe ne ju gjendemi pr...
31/03/2021 11:25

Sherbime Funerale “xixiu” Tirane

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Në agjensinë tonë ofrojmë shërbime funerale dhe transport. kryejmë të gjitha ceremonitë e varrimit si dhe ofrojmë arkivole, qefin, kurora, buqeta lulesh dhe afishe....
12/02/2021 09:45

Agjensi Funerale Brilant

Korce | Qender Brilant group e merr kete koncept seriozisht – funerali eshte nje moment per te nderuar dhe per te respektuar jeten e te ndjerit. ne perpiqemi ta bejme cdo ceremoni te plote sipas nevojave te familj...
13/01/2021 15:31

Sherbime Funerale 'pal Suli'

Lezhe | Qender 📣sherbime funerale 'pal suli'⚰️dhenbsp;suli 2006 24 - ore ju ofrondhenbsp;cilesi dhe sherbim te kulturuar. ne menyre korrekte dhe me Çmime te arsyeshme.👉organizojme cermonite funerale me di...
26/12/2020 21:59

Agjensia Funerale ''shimaj''

Shkoder | Qender 📣agjensia funerale ''shimaj''⚰️👉ofron:✅sherbim 24 ore,✅transport funeral ne te gjithe shqiperine dhe jashte vendit,✅produkte funerale si arkivola, kurora lulesh etj...👉administrator...
12/12/2020 12:07

Sherbime Funerale Buda

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shërbime funerale “buda” 24 ore ne e dimë se humbja e të afërimit të dashur, shkakton dhimbje të madhe. me shërbimet tona, ju gjendemi pranë në momentet tuaja më të vështira, duke ua l...
08/12/2020 16:23

Agjensi Funerale “sallahi” Kashar, Tirane

Tirana | Zone Periferike Agjensia funerale sallahi sherben ne: transport funeral dhe autoambulance ne gjithe shqiperine dhe jashte vendit, kapak frigoriferik, kurora te ndryshme, autofuneral, autobuze sipas nevojave, sherbime...
23/11/2020 12:36

Punime Varresh

Tirana | Zone Periferike Punime varresh- lenda mermer dhe granit.sherbime te shpejta dhe cilesoreadresa: rruga llazi miho, tirane, albania...
29/10/2020 13:50

Sherbim Funeral “alba” Tirane

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Sherbim funeral 24 ore. personel i kualifikuar. autofuneral luksoze.transport funeral ajror dhe tokesor nga italia per ne shqiperi - kosove -maqedoni. - adresa: rruga e dibres 302, ne mes te rruge...
07/09/2020 16:35

Funeral Qordja

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Funeral qordjalehtësimi i dhimbjes tuaj, detyrimi ynë. në ditët më të vështira të jëtës suaj , shoqëria jonë është pranë jush për të ndarë dhimbjen bashkë me ju . funeral qordja ës...
29/05/2020 12:32

Sherbime Funerale

Elbasan | Qender Sherbime funerale "arben drizari"sherbime funerale me cmimet me te lira. ...
22/05/2020 11:23

Sherbim Funeral Meka

Durres | Qender Sherbim funeral mekaju ofrojme sherbimin per te cilin ju keni nevoje ne ditet tuaja me te veshtira!kujdesemi ne per te gjitha, duke ju trajtuar me respektin dhe devotshmerine e merituar!jemi te dispon...
28/04/2020 04:31

Sherbime Funerale Ernest

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Sherbime funerale ernest , i kualifikuar me 5 vjet ne amerikesherbejme 24 ore dhe ne mynyre korekte , ju gjendemi prane ne momentin me te veshtire dhe mundohemi tju lehtesojme dhimbjen me nje sherbim ...
28/04/2020 04:05

Nderim Funeral Tradita

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi 📣nderim funeral tradita⚰️📍adresa :dhenbsp;tirane, rruga kont urani (pas ministrise se arsimit )tirana, albania ...
27/04/2020 01:46

Agjencia Funerale

Elbasan | Qender 📣agjencia funerale "prehje në paqe"⚰️📍adresa:dhenbsp;rruga "kozma naska", parku "rinia"elbasan, albania ...
27/04/2020 01:41

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim