agjensi funerale

Agjensia Funerale ''shimaj''

Shkoder | Qender 📣agjensia funerale ''shimaj''⚰️👉ofron:✅sherbim 24 ore,✅transport funeral ne te gjithe shqiperine dhe jashte vendit,✅produkte funerale si arkivola, kurora lulesh etj...👉administrator...
09/10/2020 12:34

Sherbime Funerale “xixiu” Tirane

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Në agjensinë tonë ofrojmë shërbime funerale dhe transport. kryejmë të gjitha ceremonitë e varrimit si dhe ofrojmë arkivole, qefin, kurora, buqeta lulesh dhe afishe....
18/09/2020 16:53

Agjensi Funerale Çim Gjeci

Durres | Qender Agjensi funerale Çim gjeciadresa: shkozet  durres, durrës, albania ...
16/09/2020 14:03

Sherbim Funeral “alba” Tirane

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Sherbim funeral 24 ore. personel i kualifikuar. autofuneral luksoze.transport funeral ajror dhe tokesor nga italia per ne shqiperi - kosove -maqedoni. - adresa: rruga e dibres 302, ne mes te rruge...
07/09/2020 16:35

Punime Varresh

Tirane | Zone Periferike Punime varresh- lenda mermer dhe granit.sherbime te shpejta dhe cilesoreadresa: rruga llazi miho, tirane, albania...
03/08/2020 17:49

Agjensi Funerale “leba” Ne Durres

Durres | Qender Ne jemi me ju, ne çdo hap te dhimbjes suaj ne nuk bejme thjesht vetem sherbime funerale, ne jemi me ju dhe per ju, kurdo qe ju keni nevoje. parapergatitje parapergatitja e varrimit, duhet te je...
25/07/2020 20:21

Sherbime Funerale 'pal Suli'

Lezhe | Qender 📣sherbime funerale 'pal suli'⚰️dhenbsp;suli 2006 24 - ore ju ofrondhenbsp;cilesi dhe sherbim te kulturuar. ne menyre korrekte dhe me Çmime te arsyeshme.👉organizojme cermonite funerale me di...
18/07/2020 17:59

Agjensi Funerale “dea” Tirane

Tirane | Zone Periferike Organizojme ceremoni funerale dinjitoze korrekte e profesionale brenda dhe jashte vendit me çmime shteterore, sherbim transporti me autobus, qefin, larje, kurora lulesh etj....
17/06/2020 15:59

Funeral Qordja

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Funeral qordjalehtësimi i dhimbjes tuaj, detyrimi ynë. në ditët më të vështira të jëtës suaj , shoqëria jonë është pranë jush për të ndarë dhimbjen bashkë me ju . funeral qordja ës...
29/05/2020 12:32

Sherbime Funerale

Elbasan | Qender Sherbime funerale "arben drizari"sherbime funerale me cmimet me te lira. ...
22/05/2020 11:23

Sherbime Funerale Buda

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shërbime funerale “buda” 24 ore ne e dimë se humbja e të afërimit të dashur, shkakton dhimbje të madhe. me shërbimet tona, ju gjendemi pranë në momentet tuaja më të vështira, duke ua l...
30/04/2020 14:25

Agjensi Funerale Brilant

Korce | Qender Brilant group e merr kete koncept seriozisht – funerali eshte nje moment per te nderuar dhe per te respektuar jeten e te ndjerit. ne perpiqemi ta bejme cdo ceremoni te plote sipas nevojave te familj...
30/04/2020 14:13

Sherbim Funeral Meka

Durres | Qender Sherbim funeral mekaju ofrojme sherbimin per te cilin ju keni nevoje ne ditet tuaja me te veshtira!kujdesemi ne per te gjitha, duke ju trajtuar me respektin dhe devotshmerine e merituar!jemi te dispon...
28/04/2020 04:31

Sherbime Funerale Ernest

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Sherbime funerale ernest , i kualifikuar me 5 vjet ne amerikesherbejme 24 ore dhe ne mynyre korekte , ju gjendemi prane ne momentin me te veshtire dhe mundohemi tju lehtesojme dhimbjen me nje sherbim ...
28/04/2020 04:05

Sherbime Funerale

Fier | Qender Sherbime funerale " emini "ne ju shërbejmë në çdo kohë, 24 orë hapur. në gatishmëri dhe në shërbim të plot.adresa: lagja 1 maj, rruga: cameria , fier ...
28/04/2020 03:59

Nderim Funeral Tradita

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 📣nderim funeral tradita⚰️📍adresa :dhenbsp;tirane, rruga kont urani (pas ministrise se arsimit )tirana, albania ...
27/04/2020 01:46

Agjencia Funerale

Elbasan | Qender 📣agjencia funerale "prehje në paqe"⚰️📍adresa:dhenbsp;rruga "kozma naska", parku "rinia"elbasan, albania ...
27/04/2020 01:41

Sherbime Funerale

Lushnje | Qender 📣sherbime funerale "gjoshi"⚰️📍adresa :dhenbsp;lagja gafurr muco,dhenbsp;lushnjë ...
27/04/2020 01:39

Agjensi Funerale Cerloj

Durres | Qender Agjensi funerale cerlojadresa:maliq muÇo durrësi, durrës, albania ...
26/04/2020 13:26

Sherbime Funerale Perla

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Sherbime funerale perla. adresa pas xhamise dine hoxha rr e kavajes. prapa ministris se arsimit rr kont urani, tirane. ...
26/04/2020 13:18

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim