🏡 sherbime it dhe marketing

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Bonnle.al Ofron Ndertim Dhe Dizenjim Per Faqje Interneti

Tirane | Komuna e parisit Bonnle.al eshte nje agjensi digjitale e cila dizenjon dhe nderton faqje interneti dhe sisteme menaxhim. bonnle.al ofron këto shërbime: - web design / dizenjimi dhe skicimi i pamjes se faqjeve ...
10/07/2021 22:11

Computer Per Bar Me Program Dj . Te Instaluar Dhe +50gb Muzike

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet desktop hp elite. 250 tbyte + ekran dell , me program dj - otsav + 60 gb muzike te zgjedhur (putumayo world music) te renditur ne program. cmimi 2500 euro i diskutueshem . i parshtatshem per co...
28/05/2021 11:29

Website Profesional Dhe Modern Për Biznesin Tuaj

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Krijojmë faqe web-i profesionale, moderne dhe të aksesueshme nga celulari apo tableti, që do t'ju ndihmojë të arrini strategjinë e marketingut tuaj, duke filluar nga €250. na kontaktoni pë...
08/05/2021 11:19

Super Oferte Per Biznesin Tuaj!

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Pakete e plote per biznesin tuaj per vetem 249€. per me teper informacion kontaktoni ne email: [email protected] ose ne nr e tel te shenuar me poshte. ...
23/04/2021 19:12

Web Design & Logo Design

Durres | Qender Une mund te ndertoj faqe website per biznesin tuaj dhe te krijoj nje koncept te ri logoje dhe ta sjell ne realitet 3d. ...
09/04/2021 12:03

Digital Marketing , Virtual Tours

Tirane | Ofrojme sherbime media productions, si virtual tours, audio dhe video productions, aerial photography, vr photo dhe video 360º. gjithashtu edhe sherbime marketingu si pershembull : web design, digit...
02/04/2021 11:15

Ofroj Sherbime Graphic Design Dhe Social Media Marketing

Tirane | Don Bosko Me eksperienc mbi 4 vjecare ofroj sherbime graphic design dhe social media marketing. pagesa me konsensus. ...
06/02/2021 15:07

Developer/ Programmer / Web Design / It

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA We were born as a digital house 20 years ago. our foundational strength in digital could not have better prepared us as we evolved into a full-service marketing and branding agency. we are looking ...
15/12/2020 13:49

Digital Marketing Per Biznese - Crown Marketing Albania

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📢 reth nesh: crown marketing albania është agjensia e marketingut dixhital më e avancuar në shqipëri! pas një suksesi të jashtëzakonshëm në tregun ndërkombëtar, vendosëm të shtrih...
03/11/2020 14:36

Blueberry Solutions Shpk Ofron Sherbime It Dhe Marketing Per Biznese

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Blueberry solutions shpk jemi te specializuar ne sherbimet web, blueberry ju konverton ne nje histori suksesi online. - [b]sherbimet[/b] 1. faqe interneti i japim jete vizionit tuaj per te nd...
08/10/2020 14:31

Atis Digital Agency Ofron Sherbime It & Marketingu Per Binzesin Tuaj

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Atis digital agency nje partner i besueshem per sukses afatgjate! ekipi yne prej profesionistesh me eksperience te gjere do te perkujdeset per gjithçka ju duhet per te arritur objektivat e kompanis...
08/10/2020 14:24

Connext, Ofron Sherbime It & Marketing Per Biznesin Tuaj

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Connext ju ndihmon te kuptoni potencialin tuaj duke identifikuar dhe shfrytezuar mundesite e tregut nepermjet planifikimeve strategjike dhe analizave rigoroze. - cfare ofrojme per ju: 1. reklamim...
08/10/2020 13:48

Manderina Promotions-sherbime It & Marketing Per Biznesin Tuaj

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jemi nje kompani per marredheniet me publikun dhe marketingun me seli ne tirane, shqiperi ofrojme sherbime it dhe marketing per biznesin tuaj [b]ne promovojme imazhin tuaj![/b] - sherbimet tona: ...
08/10/2020 13:46

Diagnostifikim I Problemeve Te Pajisjeve Te Rrjetit.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Mirembajtje periodike e pjeseve hardware kompjuterave ,laptopeve. mirembajtje periodike e systemeve operative te kompjuterave, laptopeve. mirembajtje periodike e pajisjeve periferike printer,fotoko...
08/07/2020 11:49

Website Duke Filluar Nga 130 Euro!!

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Website duke filluar nga 130 eu. ne çmim perfshihet: • website design • mobile website • domain + hosting ( per 1 vit ) • 3 muaj mirembajtje • seo • social media integration (fac...
11/06/2020 19:10

Evolve Studio Ofron Sherbime Marketingu Per Biznesin Tuaj

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Mediat sociale jane nje mjet mjaft i fuqishem i komunikimit. ato mund te ndihmojne kompanite te arrijne klientet shpejt dhe lehte. kjo i ndihmon ato qe te rrisin pranine e tyre online. sherbimet q...
03/06/2020 13:33

Albweb Ofron Sherbime It Dhe Marketing

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Misioni yne eshte te shfrytezojme teknologjine aktuale te kohes per te qene gjithmone ne te njejtin hap me zhvillimin e teknologjise. [b]sherbimet qe ofrojme[/b]: - faqe responsive dizenjimi res...
05/01/2020 22:54

Interweb Ofron Sherbime It Dhe Marketing

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Interweb.al shpk është një shoqëri që ndërton, dizejnon, menaxhon faqe interneti, strehim të faqeve “web hosting”. krijon, menaxhon rrjete sociale, si dhe ofron shumë shërbime të teknol...
05/01/2020 22:47

Agog Marketing, Sherbime It Dhe Marketingu Per Biznese

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Agog marketing, ofron sherbime it dhe marketingu per biznesin tuaj - ne i japim zgjidhje problemeve tuaja duke u rritur fuqishem ne tregun shqiptar! - sherbimet qe ne ofrojme: 1. ppc campaign ...
05/01/2020 21:34

Mediaweb Ofron Sherbime It & Marketing Per Biznesin Tuaj

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Mediaweb ofron sherbime it dhe marketing per biznesin tuaj le të gjejmë një zgjidhje që do të ndihmojë biznesin tuaj të rritet. sherbimet 1. web development/design 2. aplikacione ios d...
05/01/2020 21:17

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim