servizi di it e di marketing tek rruga e elbasanit stadiumi qemal staf

Developer/ Programmer / Web Design / It

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA We were born as a digital house 20 years ago. our foundational strength in digital could not have better prepared us as we evolved into a full-service marketing and branding agency. we are looking ...
15/12/2020 13:49

Digital Marketing Per Biznese - Crown Marketing Albania

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📢 reth nesh: crown marketing albania është agjensia e marketingut dixhital më e avancuar në shqipëri! pas një suksesi të jashtëzakonshëm në tregun ndërkombëtar, vendosëm të shtrih...
03/11/2020 14:36

Blueberry Solutions Shpk Ofron Sherbime It Dhe Marketing Per Biznese

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Blueberry solutions shpk jemi te specializuar ne sherbimet web, blueberry ju konverton ne nje histori suksesi online. - [b]sherbimet[/b] 1. faqe interneti i japim jete vizionit tuaj per te nd...
08/10/2020 14:31

Atis Digital Agency Ofron Sherbime It & Marketingu Per Binzesin Tuaj

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Atis digital agency nje partner i besueshem per sukses afatgjate! ekipi yne prej profesionistesh me eksperience te gjere do te perkujdeset per gjithçka ju duhet per te arritur objektivat e kompanis...
08/10/2020 14:24

Connext, Ofron Sherbime It & Marketing Per Biznesin Tuaj

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Connext ju ndihmon te kuptoni potencialin tuaj duke identifikuar dhe shfrytezuar mundesite e tregut nepermjet planifikimeve strategjike dhe analizave rigoroze. - cfare ofrojme per ju: 1. reklamim...
08/10/2020 13:48

Manderina Promotions, Ofron Sherbime It & Marketing Per Biznesin Tuaj

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jemi nje kompani per marredheniet me publikun dhe marketingun me seli ne tirane, shqiperi ofrojme sherbime it dhe marketing per biznesin tuaj [b]ne promovojme imazhin tuaj![/b] - sherbimet tona: ...
08/10/2020 13:46

Web Design & Logo Design

Durres | Qender Une mund te ndertoj faqe website per biznesin tuaj dhe te krijoj nje koncept te ri logoje dhe ta sjell ne realitet 3d. ...
26/07/2020 12:39

Diagnostifikim I Problemeve Te Pajisjeve Te Rrjetit.

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Mirembajtje periodike e pjeseve hardware kompjuterave ,laptopeve. mirembajtje periodike e systemeve operative te kompjuterave, laptopeve. mirembajtje periodike e pajisjeve periferike printer,fotoko...
08/07/2020 11:49

Website Duke Filluar Nga 130 Euro!!

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Website duke filluar nga 130 eu. ne çmim perfshihet: • website design • mobile website • domain + hosting ( per 1 vit ) • 3 muaj mirembajtje • seo • social media integration (fac...
11/06/2020 19:10

Evolve Studio Ofron Sherbime Marketingu Per Biznesin Tuaj

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Mediat sociale jane nje mjet mjaft i fuqishem i komunikimit. ato mund te ndihmojne kompanite te arrijne klientet shpejt dhe lehte. kjo i ndihmon ato qe te rrisin pranine e tyre online. sherbimet q...
03/06/2020 13:33

Albweb Ofron Sherbime It Dhe Marketing

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Misioni yne eshte te shfrytezojme teknologjine aktuale te kohes per te qene gjithmone ne te njejtin hap me zhvillimin e teknologjise. [b]sherbimet qe ofrojme[/b]: - faqe responsive dizenjimi res...
05/01/2020 22:54

Interweb Ofron Sherbime It Dhe Marketing

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Interweb.al shpk është një shoqëri që ndërton, dizejnon, menaxhon faqe interneti, strehim të faqeve “web hosting”. krijon, menaxhon rrjete sociale, si dhe ofron shumë shërbime të teknol...
05/01/2020 22:47

Agog Marketing, Ofron Sherbime It Dhe Marketingu Per Biznesin Tuaj

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Agog marketing, ofron sherbime it dhe marketingu per biznesin tuaj - ne i japim zgjidhje problemeve tuaja duke u rritur fuqishem ne tregun shqiptar! - sherbimet qe ne ofrojme: 1. ppc campaign ...
05/01/2020 21:34

Mediaweb Ofron Sherbime It & Marketing Per Biznesin Tuaj

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Mediaweb ofron sherbime it dhe marketing per biznesin tuaj le të gjejmë një zgjidhje që do të ndihmojë biznesin tuaj të rritet. sherbimet 1. web development/design 2. aplikacione ios d...
05/01/2020 21:17

New Media Ofron Sherbime It & Marketing Per Biznesin Tuaj

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja New media ofron sherbime it dhe marketing per biznesin tuaj - ne e dime qe media online eshte nje mjet i fuqishem per rritjen e biznesit. sherbimet: 1. zhvillime software 2. dizajn kreativ 3....
05/01/2020 21:02

Creosweb Studio, Ofron Sherbime It & Marketing Per Biznesin Tuaj

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Creosweb studio, ju ofron sherbime te plota mbi cdo krijim dixhital dhe printime. ne kerkojme te arijme lidhje te bazuara ne transparence, besim reciprok dhe ndershmeri midis punetoreve tane, kliente...
04/01/2020 17:01

Digital Head Ofron Sherbime Marketingu Dhe It Per Biznesin Tuaj

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Digital head eshte kompania me e madhe digitale ne shqiperi. kemi mbi 100 biznese te kenaqura nga sherbimi yne! - sherbimet tona: 1. konsulence marketing -konsulence e vazhdueshme marketing ne ...
04/01/2020 16:24

Alphasoft Ofron Sherbime Web & Social Marketing

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Alphasoft web dhe social marketing marketing dixhital profesional per te gjitha llojet e biznseve - sherbimet qe ne ofrojme: 1. zhvillim mobile 2. zhvillim software 3. zgjidhje microsoft 4. ...
04/01/2020 16:15

Concept Marketing Ju Ndihmon Ne Fushen E Marketingut

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja [b]concept marketing[/b] eshte agjencia me e re ne tregun shqiptar e cila operon ne fushen e marketingut, menaxhimit, dizajnit etj. ekipi yne, eshte i perbere nga nje grup te rinjsh, profesioniste, te...
04/01/2020 15:51

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim