🏡 stomatolog dentisti me i mire ne shqiperi

🕵 Online 9 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👉depo dentare technodental👉ne besojmë se përgjegjësia jonë e parë nuk është vetëm për mjekët, por edhe infermierët, pacientët, për të gjithë ata që përdorin produktet tona. në ...
03/10/2023 12:52

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
🩺 klinika e syve prej vitit 2009, me mjek te specializuar per nderhyrje me lazer⏩ klinika jone eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga dr. kastriot borici, i cili qe prej vitit 2005 pervec punes...
02/10/2023 14:00

Zona: Kamez/Paskuqan
🦷klinika lorident🦷mundohemi për më të mirën👉klinika lorident ju ofron sherbim cilesor ne te gjitha fushat e stomatologjise, cmime konkuruese dhe korektesi maksimale.✅ ofrojme:🔹ure me...
02/10/2023 13:38

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
👉qender fizioterapie ku trajtohen patologji te ndryshme si:🔹hernia diskale, avc/ictus, nervi shiatik, parrza/paraliza🔹tuneli karpaldhimbje koke, radikolopatite, artrozat, artriti🔹protezat,...
02/10/2023 12:12

Zona: Qender
🩺 klinika gjinekeologjike irina , e specializuar për obsetër-gjinekologe në rusi.🎗  cdo grua nuk duhet të harrojë kurrë që shëndeti ka një ndikim te rendesishem në jetën e saj. për ...
02/10/2023 05:30

Zona: Zone Periferike
💟dhenbsp;klinika kardiologjike austriakedhenbsp; mbajmË zemrËn tuaj tË shËndetshmedhenbsp;✅dhenbsp;së bashku do të kujdesemi për shëndetin kardiak duke kryer çdo kontroll apo analizë dh...
01/10/2023 15:09

Zona: Qender
🍀qendra diagnostike medicare👉e profilizuar ne imazherine diagnostike, me eksperience 20 vjecare, nje rrjet te gjere klinikash ne vend , qendra diagnostike medicare ofron sherbim efikas me mjeket...
30/09/2023 20:03

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
📣fizioterapi kineze ne tirane📣👉ne qendren tone  #taichicenter  ofrohet fizioterapi kineze. 🔹ofrojme trajtim me rezultate të kënaqshme trajtojme:1. dhimbjet e mesit (si pasoje e hernie...
30/09/2023 15:44

Zona: Vasil Shanto
🩺klinika e kirurgjise plastike dhe estetike euromedica🩺👉klinika euromedica eshte e para klinike e kirurgjise estetike e hapur ne shqiperi qe prej vitit 2000. numerojme mbidhenbsp; 12000 nderh...
29/09/2023 14:48

Zona: Kamez/Paskuqan
🧬anassa, klinike dermo-estetike dheamp; kirurgji rikonstruktive🩺👉spitali hygeia tiranë hap për herë të parë klinikën dermo-estetike dheamp; kirurgji rikonstruktive “anassa”✅shërb...
29/09/2023 14:47

Zona: Qender
🩺 klinike dentare e specializuar ne implantologji , porcela, zirkon, emax⏩ ne ofrojme të gjitha llojet e specialiteteve stomatologjike me profesionalizmin maksimal të doktoreve tanë të specia...
29/09/2023 14:17

Zona: Qender
🩺 klinika mjekesore kristi, korce➡️ klinika mjekësore "kristi" është një klinikë multidisiplinare me një eksperiencë të gjatë në dhenien e kujdesit shendetesor parësor dhe atij tëdh...
29/09/2023 09:56

Zona: Qender
🩺klinika mjekësore elmedica🧬👉klinika mjekësore elmedica ka filluar aktivitetin e saj më 22 maj 2017. e konceptuar si nje poliklinikë specialitetesh të ndryshme mjekësore, aktiviteti i s...
28/09/2023 22:29

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
🧬klinika gjinekologjike endoskopikedhenbsp; gea🩺➡️ tani kemi ge voluson e8, highdhenbsp; definition live, e cila shfaq pamje fetale realiste me një rezolucion të lartë, që do tju japin i...
28/09/2023 13:26

Zona: Qender
🌸klinika dermatologjike dr. xhilda pesha 🌸💮te kesh nje lekure te shendetshme dhe te bukur , nuk eshte thjesht enderr dhe tek klinika jone ,nen drejtimin e dr. xhilda pesha, do te gjeni mbesht...
28/09/2023 10:36

Zona: Zone Periferike
⏩ klinike okulistikedhenbsp; per kujdesin ndaj syrit te femijes tuaj👁 klinika jone eshte e vetmja klinikë në viset shqiptare dhe në rajon e cila kryen diagnostikimin dhe mjekimin e plotë të ...
28/09/2023 10:33

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
👁klinika e syrit vision👁👉albania vision institute është krijuar si sh.p.k në vitin 1996 si e vetmja kompani për tu marrë ekskluzivisht me shëndetin e syrit. eshtë kompania e parë shqi...
27/09/2023 15:53

Zona: Qender
⏩ instituti beauty healthy ofron:sherbime relaksi , masazhi , trajtim per trupin dhe fytyren🌺 instituti beauty healthy eshte nje qender estetike ne durres e cila ka mbi 11 vite eksperience. ne o...
27/09/2023 02:21

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🩺 psikologe per femijet, crregullime si autizem, asperger, disleksi⏩ zhvillimi i fëmijës është një proces i rëndësishëm që kalon në stade të ndryshme të cilat shoqërohen me eksperien...
26/09/2023 19:18

Zona: Laprake
🧬laborator analizash dhe klinike mjekesore ''euroklini ''🩺👉cmimet me te lira nen logon e nje laboratori profesional !👉ofrojme check-up total per meshkuj dhe femra: 🔸 gjak komplet🔸 gl...
26/09/2023 15:16

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje secondary rinoplasty health and beauty services in tirana kliniks petal my dental clinic gjinekologs dental tourism albania white dental dental clinic tirana health and beauty services tirana