Klinika Gjata Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 08/12/2020 12:35 Post ID: 9898

1,000 Leke

  • Klinika Gjata
  • Klinika Gjata
  • Klinika Gjata
  • Klinika Gjata


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 152

🩺Klinika Gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. E drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. Do ndjeheni gjithmone te mireseardhur!
Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 9898