Klinike e perkushtuar per trajtimin e kancerit te lekures, nishaneve. Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 14/09/2022 22:57 Post ID: 9895


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 419

🩺Klinika Stroka🧬

👉Trajtimi i Kancerit te Lekures ( Plageve qe nuk sherohen per nje kohe te gjate ), Nishaneve, Pa Rreze,Pa Bisturi,por me solucione Bimore. 

👉Trajtimi dhe sherimi behet permes disa seancave qe realizohen prane kesaj klinike.

📍Adresa: Rruga Astrit Sulejman Balluku, Tirane, Albania