Shine-Klinike Kirurgji Estetike Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 30/12/2020 14:54 Post ID: 9462

1,000 Leke

  • Shine-Klinike Kirurgji Estetike


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 79

📣Klinika e Kirurgjise Estetike Shine ju ofron trajtime micro- kirurgjikale , trajtime kundra plakjes dhe estetike nga staf i specializuar dhe aparatura bashkekohore.

👉Shebimet qe ofron   KLINIKA SHINE:

✅-VIZITA ME KIRURGUN per semundje te ndryshme kirurgjikale

✅-NDERHYRJE MIKROKIRURGJIKALE si heqje e nishaneve,   heqje e tumoreve malinje dhe beninje te lekures, gjendrave dhjamore etj.

✅-VIZITA TE KIRURGJISE ESTETIKE

✅-ANALIZIMI i fytyres me scaner facial sistem

✅-TRAJTIME ME E-Light ( drite impulse intesive+ radiofrekuence)

✅ -depilim permanent

✅ -trajtimi i acneve

✅    -trajtimi i njollave

✅-trajtimi i kapilareve te kuq dhe angiomave

✅ -trajtim antiage(rigjenerim, lifting)

✅-P R P - Trajtimi me plazem autologe i fytyres, qafes, dekoltese dhe renies se flokeve

✅-FILLER ME Acid Hyaluronik- modelimi i buzeve, mollezave dhe mbushja e rrudhave te fytyres

✅-BOTOX- trajtimi i rrudhave te mimikes me toxine botulinike

✅-MEZOTERAPI

✅-LIFTING FACIAL me fije.

✅-PEELING KIMIK

✅-MIKRODERMOABRAZION ( me koke diamanti dhe kristale Zn)

✅-CRYOLIPOLISIS

✅-ANGIE/RF 13.56 MHz

✅-HIFU / ULTHERAPY

✅-RADIOFREKUENCE  MONO & BIPOLARE

✅-TRAJTIME DERMOESTETIKE sipas llojit te lekures

📍Adresa : Komuna e Parisit, Përballe Kristal Center, Kati i 5.
Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 9462