Klinike gjinekologjike dhe obstetrike , ekzaminime sipas moshave te shtatezanise deri ne kontrollin pas lindjes Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 16/09/2022 20:16 Post ID: 80341


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 19

👶🏻 Klinika Alliance

Ne jemi të përkushtuar për të siguruar një gamë të plotë të shërbimeve gjinekologjike dhe obstetrike.
🎀 Drejtuar nga Dr. Rexhina A.Bajo PhD ne Obstetrik & Gynekologji kryen teresine e ekzaminimeve te gruas ne cdo moshe te saj, qe nga:

🔸 Screening vjetor (vizite, ekografi, Pap Test).
🔸 Ekzaminimet sipas moshave te shtatezanise deri ne kontrollin pas lindjes.
🔸 Kryejme diagnistikim dhe zgjidhjen perfundimtare.
🔸Cdo examinim te kerkuar apo te deleguar.

📞 Nëse dëshironi më shumë informacion mbi shërbimet që ne ofrojmë, ju lutemi telefononi klinikën tonë.
📨
[email protected]

📍Rr. Don Bosko, Pallati Gener 2 Hyrja 2, Shkalla A