Optika ofron vizita per syte me doktoret me te mire europiane. Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 08/01/2020 14:26 Post ID: 1455


Pagesa 1,300 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 186

👉Dyqanet e Gold Optikes sot jane pikat e referimit jo vetem per ata qe kane nevoje per nje vizite optometrie dhe skelet optik, por edhe per ata qe jane ne kerkim te dhuratave te cmuara apo aksesoreve te modes si syzet e diellit edhe ato optike ,tek ne do te gjeni koleksionet me te funditme cmimet me te mira ne treg .

👉Gold Optik ju ofron klienteve te saj nje perzgjedhje te gjere skeletesh ,syzesh dhe lente per te gjithe preferencat tuaja, si psh :

Vogue ,Ray Ban,Prada,Dolce&Gabanna,Roberto Cavalli,Police,etc 


👉Ofrojme vizita per syte me doktoret me te mire europiane. SKONTO PER SKELETET DHE XHAMAT OPTIKE!  


📍Toptani Shopping Center, kati 0