Klinike estetike per te gjitha trajtimet me laser dhe aparatura te tjera Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 19/03/2022 08:41 Post ID: 1410


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Sabaudin Gabrani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 456

👉Klinika Vivia ka sjelle per here te pare ne Shqiperi fjalen e fundit te teknologjise ne funksion te dermo-estetikes. 

Vivia ofron nje game te gjere trajtimesh me laser dhe aparatura te tjera, te gjitha te aprovuara nga FDA (Agjensia e kontrollit te ushqimeve dhe ilaceve).

Keto trajtime aplikohen nga mjeket dermatolog, kirurg plastik dhe fizioterapist me teknikat me te fundit ne fushen e estetikes jokirurgjikale.

👉Trajtime:

🔹PROGRAME TË RINIMIT DHE RIGJENERIMIT TË LEKURËS: FYTYRË, TRUP, SY

🔹HOLLIM, TONIFIKIM I TRUPIT DHE TRAJTIM I CELULITIT

🔹ELEMINIMI I TATUAZHEVE

🔹DEPILIM PERMANENT

🔹TRAJTIM I NJOLLAVE DHE PROBLEMEVE TË LËKURËS

🔹TRAJTIME TË SPECIALIZUARA

🔹TRAJTIME TË FYTYRËS DHE TRUPIT ME PRODUKTE PROFESIONALE

Kontaktoni tani per te rezervuar takimin tuaj!


📍Adresa: Rruga Sabaudin Gabrani, Prane Spitalit Amerikan 3, Godina B, Kati 2

Website: https://klinikavivia.com/