Klinika Gjinekologjike Endoskopike me teknologjine me te perparuar ne dispozicion Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 01/10/2022 14:19 Post ID: 1397


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2357

๐Ÿ‘‰๐ŸฉบKlinika GEA ofron:

*Vizita gjinekologjike

*Eko obstetrikale dhe gjinekologjike 3D/4D

*Ndjekje shtatzanie

*Kolposkopi

*Pap-test

*Trajtim infertiliteti

*Hysteroskopi diagnostikuese dhe operative

*Operacione minimale-invazive


PERSE DUHET TE NA ZGJIDHNI NE?

๐Ÿ”นKemi teknologjine me te re dhe me te perparuar ne dispozicion

๐Ÿ”นPersonel i besueshem dhe me pervoje 

๐Ÿ”นNuk ka kosto te fshehura

๐Ÿ”นLokalizim i pershtatshem

๐Ÿ‘‰Oraret:

Hene: 8 :00 AM โ€“ 8:00 PM
Marte: 8:00 AM โ€“ 8:00 PM
Merkure. 8:00 AM โ€“ 8:00 PM
Enjte: 8:00 AM โ€“ 8:00 PM
Premte: 8:00 AM โ€“ 8:00 PM
Shtune: 8:00 AM โ€“ 2:00 PM
Diel: Closed


Kontaktoni dhe lini takimin tuaj.


Website:
https://klinika-gjinekologjike-endoskopike-gea.business.site/

๐Ÿ“Adresa: Bulevardi Zogu I , Pallati 53 , Kati 2 , Hyrja 3 Tirane 1001 Albania