Poliklinika DermoLife Kirurgjia Estetike Italiane Tirane Tirana

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 08/02/2021 13:23 Post ID: 1395


Pagesa 300 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 292

Poliklinika DermoLife Kirurgjia Estetike Italiane Tirane ofron sherbime te ndryshme per t'u ndjere mrekullueshem ne cdo dite te jetes tuaj.

FYTYRA
Rimodelimi i hundes, Qepallat, qeskat e syve, Rimodelimi i vesheve, Lifting i fytyres, Rimodelimi i mjekres,Transplanti i flokeve

TRUPI
Rimodelimi i gjoksit, Rimodelimi i kraheve, Liposkulpture, Rimodelimi i barkut,Lifting i kofsheve, Rimodelimi i vitheve,Eleminimi i variçeve

TRAJTIME ESTETIKE
Depilim me Lazer,Heqja e Tatuazheve ,Trajtime Anticelulit, Acidi Hialuronik, Trajtim Anti-Njolle,Trajtime Vaskulare,Trajtime Anti-Age,Trajtime Anti-Smaliature, Trajtim i Akneve

Na KONTAKTONI per te pare ofertat me te fundit qe kemi per ju.

Website: https://www.dermolife.al/
email: [email protected], [email protected]
Adresa :Rruga Petro Nini Luarasi, Tirane
Orari : E Hene – E Shtune (8:00–19:30)

Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 1395