📣Klinika Dermolife📣 Tirana

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 27/03/2021 11:09 Post ID: 11303


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 151

📣Klinika Dermolife📣

🤩Operon ne fushen e kirurgjise estetike dhe rikonstruktive prej 17 vitesh, me nje ekip kirurgesh profesioniste Italiane te cilet personalizojne nderhyrjet sipas rastit.
👉Gjithashtu klinika ofron edhe sherbime estetike jo-kirurgjikale me metodat dhe pajisjet me te fundit.

📍Adresa: Tirane, rruga Petro Nini Luarasi-
 
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel ose adresen e 📧Email: [email protected]


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 11303