Klinika qe ju ofron sherbim cilesor ne Ure metal-porcelan, Heqje dhemballe, Drejtim i dhembeve me metoden e padukshme Tirana

Health and Beauty Services 13/09/2022 16:44 Post ID: 11186


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Kamez/Paskuqan
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 308

🦷Klinika LoriDent🦷

Mundohemi për më të mirën

👉Klinika Lorident ju ofron sherbim cilesor ne te gjitha fushat e stomatologjise, cmime konkuruese dhe korektesi maksimale.

✅ Ofrojme:

🔹Ure metal-porcelan

🔹Ekstraksion (heqje) dhemballe

🔹Invisalign ose drejtimin e dhembeve me metoden e padukshme. Maskerinat transparente jane me praktike dhe me te tolerueshme per pacientin. Mund t'i hiqni kur ushqeheni dhe larja e dhembeve e perdorimi i i fillit dentar nuk eshte me problem per ju.

 🔹 e shume sherbime te tjera.

Garancia 5 vjecare per cdo punim.

📍Adresa: Paskuqan 1 1001 Tirana, Albania

📞 Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne e-mail!
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje gjinekologs secondary rinoplasty health and beauty services health and beauty services in tirana kliniks petal my dental clinic health and beauty services tirana dental clinic tirana dental tourism albania white dental