Klinika Radovani Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 02/01/2021 15:55 Post ID: 11184

1,000 Leke

  • Klinika Radovani


Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 114

đŸ©șKlinika RadovaniđŸ©ș

👉Klinika jonĂ« Ă«shtĂ« e para klinikĂ« qĂ« ka trajtuar profesonalisht aparatet e dĂ«gjimit nĂ« ShqipĂ«ri. QĂ« nga krijimi i saj mĂ« 1998, ajo ka ardhur duke e rritur vazhdimisht cilĂ«sinĂ« e shĂ«rbimit, duke fituar besimin e mijĂ«ra pacientĂ«ve. QĂ« nga viti 2007 klinika jonĂ« pĂ«rfaqĂ«son nĂ« ShqipĂ«ri firmĂ«n “Siemens “, e cila prodhon aparatet e dĂ«gjimit mĂ« cilĂ«sore nĂ« botĂ« prej mĂ« shumĂ« se 130 vitesh.

📍Adresa : Rruga Hoxha Tahsin, 60/2/14 Tirana, AlbaniaAnetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 11184